Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A "Szent-szellem"mel való...

A "Szent-szellem"mel való betöltekezés után van itt olyansvalaki, akinek kellemetlen tapasztalatai voltak Istennel?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én át éreztem magamban. És nem nem volt semmi rossz kellemetlen tapasztalatom utána sőt még hozzá igen is jó volt.
2018. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
ha arra az élményre gondolsz amikor az emberek összecsuklanak rázkódnak, kívülálló számára úgy tűnik valamilyen rohamot kaptak ,esetleg kántálnak "nyelveken szólás" címén, akkor ismerek egy rakás embert aki ilyen szektákat elhagyva tért meg
2018. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ismertem én is olyat, aki betöltekezett néha a szentszellemmel. Kiderült, hogy csak epilepsziás, de szerencsére az orvos felírt neki gyógyszereket és sikeresen enyhültek a tünetei.
2018. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pontosan itt nem a szent-szellemmel való betöltekezés idejére gondolok, hanem pl. az utána jövő dolgokra

-előre tudom, hogy ezt a kérdést nagyon kevesen fogják érteni-

2018. jan. 25. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Biztos vagy abban, hogy ezt a kérdést jó helyen, a megfelelő embereknek tetted fel?

2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosan a butábbak közé tartozom, mert nem értem, hogy mit jelent az Istennel való kellemetlen tapasztalat.

Ha valami kellemetlen, rossz van az életedben az nem Istentől van, de Sátán megpróbálja veled elhitetni, hogy Isten büntet ezért vagy azért.

2018. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!