Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Emberek, katolikusok, hívők...

Emberek, katolikusok, hívők és nem hívők, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok , hogy embertársaim mit szóltok ehhez ?


https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ve97mKpYWOw



#katolikus #hívő #embertársaim #templom rombolása
2018. jan. 24. 23:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

Vatikánnak felmérhetetlenül nagy vagyona van,de azt nem a katolikus hitélet működtetésére használják,hanem politikai hatalmuk alátámasztására.


Az elnéptelenedett templomok megtöltése nem történhet másként,mint az isteni szeretet gyakorlásával.Isten,csak úgy tudja megáldani őket.

2018. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

"a Római katolikus vallást felváltja valami másik vallás ami intenzíven terjedni látszik a mostani nyugaton"



Kérdező, minden ember maga dönti el miben hisz. Keresztény vallás Európában visszaszorulóban van. A kihasználatlan templomokkal nem tudnak mit kezdeni. Nincs értelme költeni a karbantartásukra ha a kutya sem megy be, egy idő után pedig életveszélyesek lesznek, így marad a bontás.

2018. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#3 Ezt tökéletesen megfogalmaztad!
2018. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"De én örülök a tendenciának, hogy hanyatlik a vallás."


Ez nem a vallás hanyatlása, hanem az emberi nemtörődömség. Ezek műemlék épületek, hol van a műemlékvédelem? Ez független a vallástól: ateista művészettörténészek is foglalkoznak a templomokkal, mint műemlékekkel..


Hogy a kérdésre válaszolják: szerintem barbárság. De ha nem templom lenne, hanem mondjuk egy 200 éves lakóház (aminek amúgy nincs baja, nem veszélyes, stb.), akkor is ezt mondanám.

2018. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Undorító fel vagyok haborodva a mahunk alatt vagjuk a fat tipikus esete . Ha -elsosorban a nyugati orszagok romboljak vagy hatterbe akarjak szoritani azt a hitre epulo kulturat amit keresutenysegnek hivunk akkor ne is csidalkozanak ha jon az iszlam. Egy ilyen szent hitet es felfoghatatlanul caodalatod kulturat(epitezset zene festeszet szobraszat) lerombolnak es olyan vallasnak epitenek templomot mint az iszlam akkor nem kell csodalkozni hogy minden feje tetejere all Europaban. Aki egy bekes vallas helyett( most nem arrol beszelek a multba mi volt) felvaltanak egy nyiltan eroszakos hitre akkor tulajdonkeppen a halalos iteletuk elso betuit kezdik papirra venni.
2018. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 követ62 ***** válasza:

Ha a tulajdonosnak nem volt rá gondja akkor ennyi.

Ez is csak egy épület ami valakinek útban volt.

Amikor Jézus hamarosan viszsza jön úgy is minden a földdel válik egyenlővé. Még ettől értékesebb épületek is.

A lényeg, hogy senki ne sérüljön meg.

2018. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#15


Így van, egyetértek veled.


Nyilvánvaló, hogy a videóból nem az a tanulság, hogy az európaiak mennyire elhanyagolják a vallássosságukat, mégcsak azt a tanulságot sem szükséges leszűrni, hogy esetleg ha nem évente mennének a keresztények templomba akkor nem lennének ilyen esetek.

Itt kizárólag az a lényeg, hogy a muszlimok gyűlölni kell. Az a legfőbb tanulság az egész esetből, hogy a muszlimok egy erőszakos terrosta vallásban hisznek és ezért kell gyűlölni őket. (meg persze áprilisban majd a fideszre szavazni)

2018. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Alain Delon ***** válasza:
14: Ha egy picit feljebb viszed a szemed, meglátod, hogy nem csak az utolsó mondatot írtam ("De én örülök a tendenciának, hogy hanyatlik a vallás."). De attól függetlenül ez valóban annak a jele, hogy hanyatlik a vallás, és én ennek tényleg örülök. Ritkán hallok ilyen jó hírt.
2018. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 imakommandós ***** válasza:

Igen a muszlim vallást gyülölni kell ez tény.

Aki pedig szereti a hazugságot annak II. Theszalonika 2:9-10 !


xd

2018. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19


Így van.

Az általad említett versben ez áll:

"A kinek eljövetele a Sátán ereje által van, a hazugságnak minden hatalmával, jeleivel és csodáival" (Thesz II, 2:9)


Igaz, hogy az iszlám is azt írja, hogy nem csodákkal kell meggyőzni a híveket, és, hogy nem a csodák meg jelek a lényegek. De ettől függetlenül, minket ez nem kell, hogy zavarjon, mert mint mondtam a lényeg: Gyűlölni kell a muszlimokat (na meg áprilisban a fideszre se felejtsünk el szavazni)

2018. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!