Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Emberek, katolikusok, hívők...

Emberek, katolikusok, hívők és nem hívők, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok , hogy embertársaim mit szóltok ehhez ?


https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ve97mKpYWOw



#katolikus #hívő #embertársaim #templom rombolása
2018. jan. 24. 23:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%

"Igen a muszlim vallást gyülölni kell ez tény."


Kereszténység a szeretet vallása, vagy várjunk, lehet mégsem :)

2018. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
annyira nem :D
2018. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21.Hsz!


Ha jól láttam,senki sem állította,hogy a muszlim vallású embereket kell gyűlölni.


Az iszlámot,mint veszélyes tévtant kell gyűlölni!

2018. jan. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%

"Az iszlámot,mint veszélyes tévtant kell gyűlölni!"


És az a gond, hogy egyre többen vannak ilyen emberek. Az olyan szekták, amik alaptétele a más vallásúaknak gyűlölete (pl hitgyüli) sajnos a dollármillióknak köszönhetően egyre szélesebb körben terjesztik a gyűlöletet.

A muszlim világ is ilyen problémákkal küzd, ugyanis szintén a dollármilliók miatt egyre jobban terjednek a szaúdi vahabita tanok, melyek ugyancsak a más vallásúaknak a gyűlöletére építenek.


Ironikus, hogy a keresztény gyűlölködőket (republikánusok, hitgyülisek) és a muszlim gyűlölködőket (vahabiták) ugyanaz az elit pénzeli és támogatja.

2018. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, de ezt szörnyülködve néztem. Hogy ez ellen nem lázadtak fel az ottaniak, érdekes dolog, mondjuk úgy eleve érdekes Németország manapság.
2018. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!