Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény (házas) párok:...

Keresztény (házas) párok: hogyan ismerkedtetek meg? Gyakoroltátok az önmegtartóztatást az esküvőig? Ha nem, miért, és hogy volt? Ha igen, akkor mit csináltatok előtte pl. csók, vagy más?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 00:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Interneten egy no name chatszobában ismerkedtünk meg,én ateista voltam,ő keresztény,volt köztünk cirka 145 km,az elején távkapcsolatban éltünk. Röviddel azután,hogy felköltöztem hozzá,én is hívő lettem. Valamennyire gyakoroltuk az önmegtartóztatást,csók pl volt,emiatt alig akarták elhinni az emberek,hogy esküvőig nem feküdtünk le. Ha újrakezdhetném,máshogy csinálnám,akkor nem lenne csók sem,tudom,kegyetlenségnek hangzik,de a szememben sokkal kegyetlenebb az,amikor hosszan csókolóztok,jól felizgatod,aztán meg leállítod,hogy "bocs,de várjunk a házasságig".
2018. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!