Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok rosszat hallottam a...

Sok rosszat hallottam a szcientológiáról, de sok jót is és ezért szeretném kipróbálni. Hol lehet jelentkezni vagy mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. febr. 15. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Itt lehet kérdezni is

2018. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Keress rá Leah Remini szcientológia és ami mögötte van c. sorozatára, az segíteni fog.
2018. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Xenu, a galaktika ura


Az egyház szerint ennek a történetnek az elmondása szerzői jogokat sért meg. Mivel ez a történet egy amerikai bírósági tárgyaláson tanúvallomásként elhangzott, az Egyesült Államok törvényei szerint tanúvallomásként nyilvános köztulajdonnak számít.


Xenu története fontos szerepet játszik az egyház mitológiájában, csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, ún. OT III-as egyháztagok hallhatják. A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta őket, és leginkább a mai DC-3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra.

2018. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

rejtélyes halálesetek a szcientológia körül. magyarországon és külföldön is van sok ilyen. itthoni példákból néhány:


[link]

2018. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
arra készülj, hogy rengeteg pénzedbe fog kerülni. igazából nem is egyház (gyakorlatilag sem). rengeteg szerződést alá kell írni és sok pénzt befizetni..
2018. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3 Ezt nem igazán értem. A komoly válaszokat megköszönöm. Bár nem tudom mennyibe kerül, de manapság semmi sincs ingyen és ha tényleg fejlődhetek is általa,akkor még meg is érheti.
2018. febr. 15. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

szoktak szedni mindenféle pirulát, méregdrágán adják. "vitamin" címszóval.


e-méterrel thetán szintet mérnek :-) (nyomozóhatóság szerint ez egy hazugságvizsgáló). vizsgálatok vannak jogosulatlan adatkezelés miatt, stb. érdemes kicsit jobban utánanézned.

2018. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj, akik ebben benne vannak, az tény úgy viselkednek mintha másik univerzumból jöttek volna.

Ha érdekel az Istenképük, XENU és társaik, akkor menj be hozzájuk egy free xenu feliratú pólóban és kérdezősködj! :)

2018. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
amúgy úgy lehet jelentkezni, hogy először ki fognak tölteni egy ingyenes személyiségtesztet. abból majd kihozzák, hogy te igazából depis vagy, de ők tudnak rajtad segíteni. Fizess be ennyit és lesz tanfolyam, meg eheted a "vitamin"-jaikat..
2018. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megbántam, hogy kitettem a kérdést. Nem kapok komoly, érdemi választ. :/
2018. febr. 15. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!