Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek! Hogyan...

Vallásos emberek! Hogyan álltok/állnátok egy meleghez?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy?


Másképp?


Nem szóltok bele az életébe, támogatjátok, esetleg ellenzitek és beleszóltok az életébe/beszóltok neki?


2018. febr. 27. 18:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

A keresztények többsége azon állásponton van, hogy a melegeket nem ítélik el, magát a homoszexuálisok közti nemi kapcsolatot elítélik, ahogy minden házasságon kívüli nemi kapcsolatot, legyen szó akár hetero párokról.

De hogy ténylegesen ki mit csinál a hálószobában, senkit sem érdekel.


A többi vallás nézetét nem nagyon ismerem.

2018. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a keresztények többsége is létesít nemi aktust a házasság előtt.
2018. febr. 27. 18:38
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, nem állítottam, hogy nem teszik. Ettől függetlenül teljes mértékben elítélendő tett, paráznaság. De mind bűnösök vagyunk, ha valakinek nincs szexuális bűne, biztos van más neki.
2018. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%
a Biblia azt írja hogy elég nagy bűn de ki vagyok én hogy bárkit meg ítéljek ??? Természetesen úgy mint a többi emberhez , nem helyeselném de nem is mondanám neki mert neki kell számot adni róla nem nekem, és ha Isten meg érinti úgyis tudni fogja hogy mi a helyes és mi a neki tetsző.
2018. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Én ezt így nem állítanám, hogy a Biblia ezt állítja. Sok dolog félreérthető belőle, pontosabban az öncélú vallások kifordították és azóta sokan értelmezik rosszul az egész Bibliát. Márpedig Isten előtt mindenkinek egyenlőnek kéne lennie, miközben a melegség is okkal meg van írva odafentről előre. Minden egyes párkapcsolat előre megírt tanulási okkal létezik a világon.
2018. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Mansour ***** válasza:
16%

"Hogyan álltok/állnátok egy meleghez?"

Lehetőleg 2 méternél nagyobb távolságra...

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni!

2018. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Pietrosol ***** válasza:
56%

Szia!


A szexualítás egy parányi része az embernek, egy a sok-sok maszk közül, amit hordozunk. Magam, nem vagyok heteroszexuális reggel, kávéfőzés közben vagy miközben a szendvicset készítem és az ebédet rakom el. Nem vagyok az, miközben a munkahelyemre autózom, parkolok vagy a munkámat végzem. Ebéd közben sem jut eszembe a szexuális irányultságom és akkor sem, amikor fiammal a zeneiskolából battyogunk a pékségbe...stb. De este a párommal, igen. És ehhez senkinek semmi köze. Heteró maszkot hordok és nem érdekel, ha valaki mást, ha nem árt másnak ezzel.

2018. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Most komolyan, muszáj ezt a témát annyiszor bedobni, nem elég már az a vagy száz kérdés, ami ezzel kapcsolatban van itt? Amúgy is megint csak az lesz, hogy ötszáz kommenten keresztül szidni és mocskolni fogják majd egymást...
2018. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

engem nem különösebben foglalkoztat, vannak barátaim akik bevallották hogy melegek, attól még a barátaim ugyan úgy, nyilván nem "helyeslem" de ők sem :D ha választhatnának ők is lennének inkább heterók, kb minden szempontból egyszerübb, de nem ők döntöttek igy


mondjuk itt meg kell jegyezni hogy ők azok a fajta melegek akikről lehet tudni hogy amúgy melegek de semmi extra, élnek úgy mint mindenki más, nem provokativak

2018. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezetemben nincsenek melegek (vagy nem tudok róla), de azt gondolom hogy ugyanúgy állnék hozzájuk, mert a szex irreleváns a mindennapos érintkezéseim során :)


Nem szoktam beleszólni senkinek se az életébe vagy beszólni, konfliktuskerülő vagyok és megtartom magamnak a véleményemet.


Bár a vallásom szerint elítélendő a homoszexualitás, szerintem nem az, de hát az vesse rám az első követ, aki mindenben 100%-ig egyetért a vallásával. Nem vagyok isten vagy szent ember, hogy makulátlan legyek.

2018. febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!