Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen a valódi sátánizmus?

Milyen a valódi sátánizmus?

Figyelt kérdés
Találtam mindenféle irányzatot... spirituálistól kezdve a szektás macskaáldozásig. Melyik a valóság?

2018. márc. 2. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Visszaolvasva ezeket a válaszokat pár év múlva is őszintén fogsz mosolyogni, csak épp annak a két tényezőnek az örömére, hogy az összehordott badarságaid elnyeli az internet és soha nem fogja a személyedhez kapcsolni senki, valamint azért is lesz egy mosoly az arcodon, mert kinőtted ezt a kort. :) Ne gondold különlegesnek magad, minimum 20%-a az embereknek eljut erre a pontra, mikor a felsőbbrendűségi illúzióik vezetik őket.


Javaslom, hogy a gyakoris pályafutásod mentsd le valahová. :)

2018. márc. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Srácok nemár....
2018. márc. 6. 08:28
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

#10


Lehet újfent nagyon félreérthető voltam. Én nagyon is jól tudom, hogy mit jelent a szingularitás (ezért is írtam, hogy akár ki is számolom neked matematikai értelemben). Viszont abban a kontextusban amiben használtad, semmi értelme sincs. Gondolom szerettél volna valami jó nagyot mondani, hogy okosabbnak tűnj.


Javaslom pusztán jószándékból, hogy ha nem ismered egy kifejezés pontos jelentését, akkor ne használd. Különben ilyen hülyeség lesz belőle, amin nevetni fog mindaz, aki pontosan érti és használja is.

2018. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 nemdogma ***** válasza:
27%

13,


Nem tisztem megvédeni senkit,- valamint írása alapján azt gondolom, hogy Tenacitas Unguium bőven meg tudja védeni magát - továbbá segget sem szoktam nyalni, ám nem tudok a mellett szó nélkül elmenni, hogy valaki ennyire színlelt, vagy valós buta legyen, mint amit te most itt előadsz nekünk.


Ne haragudj, de én nem hiszem el, hogy te valóban buta lennél.

Te egészen egyszerűen egy, szándékosan értetlenkedő, a másikat lenéző, ledegradálni akaró, - bár nem tudom, hogy egy ilyen írás után, hogy is képzelted azt, hogy ez hiteles lesz bárki számára is, akinek egynél több agysejtje van - önkéntes, vagy bértolnoknak tűnsz.



Úgyhogy nyugodtan értetlenkedj csak tovább, de én nem dicsérlek meg érte, mint tenacitas unguium, hogy ismered a szingularitás fogalmát.


Képzeld,...én is ismerem. És még sok millióan ezen a földön. Nem nagy kunszt. Még a számolással sem vagy egyedül képzeld.


Az inteligencia nem azon múlik,- csak esetleg a te elmécskédben - hogy számolsz-e vele, vagy sem.


Az pedig, hogy képtelen voltál értelmezni a "szellemi szingularitás" kifejezést, számomra hatalmas csalódás a szellemi hovatartozásod megítélésében.


És tudnám neked ajánlani, hogy vagy "szedd össze" magad, vagy fejezd be a "bértolnokoskodást".

2018. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 nemdogma ***** válasza:
25%

Most teljesen komolyan mondom, hogy egész egyszerűen szánalmas, ami itt folyik.


Elképesztő ez a kicsinyes, semmirevaló, nyomorult viselkedés, ami az értelmes szó megértésének teljes hiányában nyilvánul meg egyes embereknél.


Döbbenet, ám így már érthető a " szellemi szingularitás " nem értése.


Ha nekem is csak egy agysejtem lenne, én is vigyáznék rá, nehogy túlterheljem mindenféle bonyolult kifejezés értelmezéssel.


Na én léptem is mert vészesen közelít az eseményhorizont.

2018. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
26%

Emberek!

Jöttem, hogy egy picit szét oszlassam a tévhiteket!

Én spirituális Sátánista körbe tartozom.

Ezekről, csak akkor tudhattok bármit is, ha tagjai vagytok!

Szóval, itt vannak a törvényeink:

•A Sátánizmus, a Sátánt mint mitológiai vagy bibliai személyt, SOHASEM FOGADTUK EL. Mi a Sátánt, nem létező személyként, viszont folyamatosan jelenlévő entitásnak fogjuk fel.

•A Sátánizmusnak 3 csoportja van, azon belül 4 fajtája.

~TEATISTA SÁTÁNIZMUS~

-A modern Teatista Sátánizmus: Nem ismerjük el a bibliában szereplő Sátánt

-A klasszikus Teatista Sátánizmus: avagy az isten ellenfelét imádók

~LAVEY-I SÁTÁNIZMUS~

-LaVey sátánizmus: A jelenleg legnépszerűbb, hivatalis Sátánista vallás, külön egyháza is van

~SPIRITUÁLIS SÁTÁNIZMUS~

-Ez az a vallás ami a fekete máglyával foglalkozik, a sötét erők adják nekünk a hatalmat. Erről tudok a legtöbbet leírni, mivel én ezt a formáját követem a vallásnak.

•Kis csoportok

•Szigorú határidők

•Titoktartás, még ha halállal is kell fizetned érte.

Szóval, a titoktartás törvénye miatt, hiába írom névtelenül, nem szabad sokat elárulnom.

•7-13 fő tartozik egy csoportba.Ha új tag kerül be, egy (változó) 1-6 hónapig tartó "próba időszakon" kell átesnie. Ha ezen átment, akkor bebizonyította, hogy ő érdemes a vallásra. Ilyenkor még vissza lehet lépni, és az azt követő 1. héten is. Viszont utána már hivatalos tag vagx. A törvényeket, kötelező betartani, amiket a kör dönt el, hogy milyen büntetés jár azért ha megszeged. A szertartásaink nagyon titkosak, egy szót sem lehet róluk ejteni. Mindig zárt körben történnek, és minden tagnak ott kell lennie rajta. Ezek a körök követhetetlenek, hacsak nincsen kapcsolatod egy kör tagjával. A körök, az azon a területen lévő összes kört ismerik,mivel ezek úgy alakulnak meg, hogy 6 főnél a kör szétbomlik, és 3 fő viszi tovább. Ha a körzetben már van min 2; max 6 ilyen 3 fős kör, a már létező körökben osztják el a próbaidősöket. Higyjétek el, nagyon sok Sátánista kör van, csak azért nem veszitek észre őket, mert a "titoktartás kötelez téged arra, hogy nem viselheted nyilvánosan a zárt körű szertartások okozza hangulati, vagy személyiségi változásokat."~ idézet a törvényeinkből~

2018. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A Sátánizmus, a Sátánt mint mitológiai vagy bibliai személyt, SOHASEM FOGADTUK EL. Mi a Sátánt, nem létező személyként, viszont folyamatosan jelenlévő entitásnak fogjuk fel. "


Akkor kérdem, miért nevezitek magatokat sátánistáknak? Mert a sátán egy bibliai személy, egy héber név, ami vádlót jelent. Nincs az egészben számodra egy kis etimológiai káosz?

2018. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A Sátánizmus elkülöníti, és nem fogadja el a bibliában szereplő Sátánt. Ami azt a Sátánt imádja ami a bibliában van, az a klasszikus Teatista Sátánizmus
2018. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sokféle van, bár a LaVey-i be tag se lehetsz csak ha fizetsz, és az istentől eltekintve a magántulajdont véve, azt mondja hogy mindenkivel legyél olyan amilyen ő veled, és még állatot is akkor ölhetnek, ha megeszik, amúgy bűn náluk ha feleslegesen oltanak ki életet, meg ugye ott voltak régen a kereszteslovagok akiket először megbélyegeztek sátánimádattal a vagyonuk miatt.
2018. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
De bírom amikor jönnek a nagy spirituális sátánisták és meg akarnak mindent mondani, hogy minden úgy van, ahogyan azt ők mondják, mindenki más téved, csak ők azok, akik tudják az igazságot. Jönnek itt a nagy arroganciájukkal és majd ők rendet tesznek a fejekben és megmondják mi hogyan hány méter :D Nyilván mindenki más homályban él... hagyjuk már ember
2021. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!