Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szegedi keresztények! Ti...

Szegedi keresztények! Ti melyik templomba jártok?

Figyelt kérdés
Miért pont azt választottátok, amelyikbe jártok?

2018. márc. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy eddig nem érkezett válasz, pedig jó lenne meghallgatni pár embert, akik el tudják mondani, hova járnak, miért és mire számítson, aki még keresi a helyét a városban :)

Esetleg valaki tud olyan templomot a városban, amiből nem úgy kell kimenekülni a sok tarháló közt és attól félni, hogy ha nem üríted a zsebed, utánad mennek? Én sajnos ilyet még nem találtam...

2018. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem érdekel ez a kérdés.

Párommal most megyünk egy hosszú hétvégére Szegedre. Még nem voltunk Szegeden. Melyik templomba javasoljátok, hogy misére menjünk? :))

2018. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, látom senki nem akar válaszolni :D Nem vagyok vallásos, csak "keresem a helyem", ezért járok néha templomba. Nem tudom, hogy nálatok milyen szempontok játszanak, de hátha valamennyit segítek:

#2 én eddig csak a Dómban voltam. Nagyon szép kívül és belül is, szerintem érdemes egyszer beülni egy misére, végül is ez Szeged egyik leghíresebb épülete. Nekem tetszett, hogy mindig kiválasztanak egy témát, amit misén egy kicsit kifejtenek, nem csak a "kötelező szöveget" mondja a pap. Kisvárosból származom, nálunk otthon szokatlan, hogy így beszéljenek egy bizonyos témáról misén, vagy hogy az orgonán játsszanak és ne csak lejátsszák a zenét egy felvételről. :)

2018. márc. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!