Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudhatom, hogy nem én...

Honnan tudhatom, hogy nem én vagyok Isten?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne cáfolni?

2018. márc. 8. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert Isten nem felejtené el, ha véletlenül teremtett egy egész univerzumot:D Ő képes lenne emlékezni rá, sok idő távlatából is, annál is inkább, hogy őrá nem hat az idő, ő az idő fölött áll, sőt, még azt is ő teremtette (vagy az nincs is, csak illúzió) !:) Plusz, állítólag csak úgy tudott teremteni, ha önmagát osztotta föl, mert rajta kívül nem volt semmi. Szóval te is Isten vagy, meg én is, meg mindannyian; sőt még egy vasdarab is Isten része:) És Isten nem lakozik kézzel csinált templomokban- mondta állítólag Jézus, hanem bennünk van, mindannyiunkban. :)
2018. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
*Ja és ő biztos nem hadonászik össze-vissza a saját varázserejével, szóval tök tudatosan hozta létre az egész Univerzumot, meg mindent:) Ő tudatos, precíz:)
2018. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Pl. hogy megkérdezted. ez már bizonyítja.

De másik is van: el tudsz képzelni nálad nagyobbat? (nem méretben)

Vagy: te befolyásolod a téridőt, vagy bele vagy zárva? (bocs, csúnyán fejeztem ki magam)

Vagy: nem volt időbeli kezdeted

Vagy: önmagad erejéből, önmagad által létezel

vagy: mindennek te vagy az első oka


stb.

2018. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
33%

Onnan, hogy én vagyok az ISTEN. 👌

Ennyi


-Mindenható

2018. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Bele van nyomtatva a személyidbe, hogy mikor születtél, Isten meg öröktől fogva van.
2018. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Először definiálni kell, mit is értesz isten alatt!
2018. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Egy mondás szerint "Isten minden imát meghallgat."

Imádkozz, és teszteld, ki hallja.

Te hallod? Akkor te vagy Isten. :)


Bizonyítás level 2000.

2018. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha a semmiből idevarázsolsz elém pár palacsintát, akkor elkezdhetünk rajta gondolkozni.
2018. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát kérdező,szerintem elég egyértelmű. Mindentudó vagy? Tudsz pusztán egy gondolatoddal teremteni,hogy az meg is jelenjen előtted? Teljhatalmad van minden fölött? Hm,de jó neked,bárcsak én is tudnám ezt.
2018. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindenki isten ezt az egész univerzumot azért teremtette hogy játszhasson és te is ezért vagy itt hogy játsz az univerzummal és hogy megtapasztald ezt az egészet :D További jó játékot


-Isten

2018. márc. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!