Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet valóban hívő férfit...

Hol lehet valóban hívő férfit találni párnak?

Figyelt kérdés
Többedik magát hívőnek nevező férfiról derült ki, hogy több nővel tartott fenn úgy kapcsolatot, hogy nem vette el egyiket sem. Ez nem hívői életmód!

2018. márc. 15. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én egyetemistaként tértem meg, amikor már régen nem voltam szűz fiú. Akkor most nem vagyok hívő?
2018. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem erre vonatkozik a kérdés!!

Olvasd el újra! Ők nem utána tértek meg, hanem hívőnek mondják magukat, és úgy tartanak fenn kapcsolatokat nőkkel.

2018. márc. 15. 15:31
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Legegyszerűbben vallási közösségedben!
2018. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom a szószékben biztos találsz olyat, aki cölibátust fogadott.
2018. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vallási közösségekben vannak ők is.
2018. márc. 15. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Gyülekezetekben, nyilván.

Hogy nem mindenki veszi komolyan a vallást, aki hívőnek mondja magát, az nem jelenti azt hogy ez mindenkire igaz.

2018. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A templomban.
2018. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

#1 vagyok.


Kérdező, ez esetben itt vagyok, mint válasz a kérdésedre! :)

2018. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Szóval olyan férfit keresel, aki minden szabályt betart, amit a vallása eloír, tobbek kozott, hogy nem volt senkie elotted, vagy legalábbis nem volt szexuális kapcsolata....

Nagy fába vágtad a fejszédet!!!

2018. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kövesdi Vilmos ***** válasza:

Én hitem szerint a házassághoz nem kell pap vagy közjegyző. Ezt Bornemissza Gergő és Cecey Éva házasságát tudom példának hozni. A házassághoz annyi kell, hogy azt mondjam istennek, te vagy a felem, és te ugyan ezt. Ettől függetlenül a hölgyet olrtár elé visszeümm, ahol a közjegyzőnek és papnak is igent fogok mondani. Bár az se biztos, hogy hüséget esküdök. Valahogy csak Magyarországon szokás az esküvés, tőlünk nyugatra nem teszik.

De én akkor már le fogok feküdni vele, mert megmondtam istennek, hogy ö a felem.

2018. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!