Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi beszélhetett hozzám?

Tóth Nici kérdése:

Mi beszélhetett hozzám?

Figyelt kérdés

6 éves lehettem , amikor egy éjszaka anyukám mellett feküdtem , majd egy mély hang beszélt hozzám.

Én édesanyám mellett feküdtem az ágy bal oldali részén , de az ágy szélén. A mellettünk levő szekrény és sarok között , nem volt semmi csak sötétség és egyszer csak megszólalt egy mély hang annyira leblokkoltam nem bírtam mozogni , magyarul cselekvő képtelen voltam.

Másnap már az ágy ablak felőli részén aludtam.

Egy bizonyos idő elteltével már másik szobában aludtam.

Feltételezem azt , hogy sokan reális ; valamint olyan választ adnak, ami elfogadható. És szeretném elkerülni a kiosztó szövege(ke)et , de mi a magyarázat arra , hogy egy embert láttam egy fehér köpenyben , akinek szárnyai vannak , és előttem ereszkedik le? Megint írom 6 éves voltam,nem tudtam mi vagy ki az a sátán , vagy mi az hogy angyal , nem tudtam mi az a vallás.

Szerintetek , ennek van jelentősége , és hogy mit jelenthet a fent leírt 2 db jelenség?



2018. márc. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A képzeleted beszélt hozzád.
2018. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nézz utána hogy mi az az alvási paralízis, szerintem olyanod volt neked is.
2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is paralízis, amit láttál az meg képekről vagy bárhonnan a fejedbe kerülhetett úgy, hogy nem is emlékszel rá. Nekem a lázálmaim voltak hasonlóan élethűek gyerekkoromban.
2018. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 6 évesen tudtam mi az a sátán vagy mi az az angyal.
2018. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 HaEv ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező!

Valami történt ezek szerint veled, ami miatt ez újból felmerült benned kérdésként. Ezért ennek van jelentősége - de ennyi.

Mivel a félelemtől leblokkoltál - egyértelmű, hogy egy gonosz lényről van szó, aminek azért van hatalma. Ez a gonosz lény egy bukott angyal, tehát simán lehet szárnya meg "fehér" ruhája. Ijesztget, igen, bepróbálkozik. Nem vagy egyedül vele. Nekem is volt hasonló "élményem".

A lény kiléte nem függ attól, hogy te miben hiszel és miben nem.

Az lényegesebb, hogy ez most miért jött fel újra benned. Nem maradt abba a zaklatás?

2018. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt mitől félned, most tettek neked róla. :) Ne aggódj, másokkal is előfordult már ilyen, nagyobb esélyed van rá, hogy kirabolnak vagy elütnek. :D
2018. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez már régen volt 19 éve,csak már pár éve nem jön össze semmi ,és én nem ilyen nem voltam,mindent elértem,most meg alig sikerülnek a dolgok,tuti elvagyok átkozva,na besokalltam nem tudom elfogadni hogy semmi se sikerül :/
2018. márc. 16. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen, letezik siman.

Mond el legyszi mit mondott neked, pontosan miket mondott akarhanyszor is megjelent.

Tudok segiteni neked:

Jézus Krisztus nevét ha mondod semmi sincs ami meg nem inogna ez a név által.

Ez az a név amelyre maga a Sátán es az összes démon elesik vagy elmenekul.

Nincs olyan sötét gonosz erő ami meg nem hajolna ez a név előtt.

Miért: na most jön a bökkenő :)

Mert legyőzte a gonosz minden erejet.

Tanácsként: Gyere Jézushoz miél hamarabb, én helyetted rohannék hozzá, mert Ö az egyetlen aki megvédhet, és sikeressé és áldottá teszi léptedet és a végén örök életet is ad ajándékba.

Ez nem semmi. Menj hozzá amíg tart a kegyelem napja.

2018. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Először talán győződj meg róla, hogy tényleg alvási paralízised volt-e, mert szerintem az volt.A felébredés utáni bénultság erre utal.Vagy te is olyan vagy, aki szereti rögtön a legfélelmetesebb lehetőséget magáévá tenni???

Sok ökör barom idejön és már telebeszélik a fejedet Krisztussal meg a sátánnal, nem itt kéne kezdeni!

2018. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Ha leírnád, hogy mit mondott neked a hang, könnyebb lenne beazonosítani.

Gondolom magyarul beszélt, és nem csak a hangszín maradt meg, hanem amit mondott, az is...

2018. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!