Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én hozzám különösképpen miért...

Én hozzám különösképpen miért nem szoktak Jehova tanúi jönni?

Figyelt kérdés

Persze nem szeretném hogy gyertek. Csak kérdezem mert furcsa számomra hogy másokat állításuk szerint zavarnak miközben minket sosem zavarnak!

Mert minden ember más bizonyára ezért nincs gond szerintem.


2017. szept. 14. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
túl van lihegve itt ez a kérdés - engem többször megszólítottak, mondtam, hogy 'köszönöm,nem' és mosolyogva el. Nem olyan vérmes társaság, mint ahogy itt beállítják unatkozó gyakorizók.
2017. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Hozzám se jönnek, amióta a legközelebbi falutól 4 km-re lakom :) De falvakban se jöttek, városokban sem, kizárólag az egyik budapesti lakhelyemen a több közül.

Nyilván nem tudnak mindenhova menni.

2017. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy zsúfolt tömegközlekedési eszközön vagy,sűrűn meglöknek,arrébb nyomnak,s ezt nem érzed életellenes bűncselekménynek.


Ha ugyanazt a lökést,nyomást egy szila oldalán kúszva,vagy egy szakadék feletti kötélen egyensúlyozva kapod,az életedbe kerülhet.


Azok az emberek kapnak frászt a JT,mormon térítők megjelenésétől,akiknek világnézete olyan,mintha egy bizonytalan kötélen egyensúlyoznának.


Akinek szilárd alapokon lévő hite,világnézete van,örömmel beszélgetnek akármilyen más hitű,világnézetű emberrel,hisz nem kell félniük elbizonytalanításuktól.

2017. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkihez nem mennek csak úgy már évek óta. Az utcán osztogatnak újságot meg szórólapot. Akkor mennek házhoz, ha meghívod őket bibliaolvasásra.
2017. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dongaben ***** válasza:
73%
Írd le a címed! (Csak a várost, és utcát.) Holnap mennek, vagy mások...:)
2017. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KZitus ***** válasza:
16%

Szia


Vicces a kérdésed.:-) Baj ha nem mennek, de azért örülsz neki. Ennyire unatkozol? :-)

Viccet félretéve. Ha ŐSZINTE lenne a vágyad Isten megismerésére, és ezt kérnéd is tőle, akkor becsöngetnének hozzád a Jelenések 14:6 szerint.

De mivel Isten látja az igazi "vágyadat" utána, hát....ez van.


Jó egészséget kívánok neked :-)

2017. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az Ő vágya őszinte Isten megismerésére, csak te elítélted a kérdése alapján.

" a szívek vizsgálója pedig az Úr"....és nem emberek

2017. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!