Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Ferenc pápa...

Mit gondoltok Ferenc pápa most megjelent kijelentéséről, miszerint nincs pokol?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. márc. 30. 08:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 egyetertek, a katolikus választ leszámítva. A Katolikus Válasz egy fundamentalista, a második vatikáni zsinatot elutasító honlap, ami ráadásul jogtalanul használja a katolikus nevet, nem kapott erre engedélyt.
2018. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A 8-as miért lett lepontozva?


Pedig én is sok hasonlót hallottam!

2018. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

11-es:


[link]


"3. Elfogadjuk és magunkénak valljuk az Egyház valamennyi szent zsinatát és miserítusát. Igen, a II. Vatikáni Zsinatot és az új római miserítust is."

2018. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13, hát ez érdekes, mert néha vannak elég fundamentalista kijelentéseik.


Mindegy, knem akartam offolni.

2018. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az eddigi legegészségesebb nézeteket a pokolról a következő tanulmányban találtam:


[link]

2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Egy újabb hír:

Nem sokkal a szóbanforgó kijelentés után, elkezdett hullani a vakolat a Szent Péter Bazilika mennyezetéről, a Pieta közelében. A bazilika egy részét le kellett zárni a látogatók elől.


[link]

[link]

[link]

2018. márc. 31. 04:51
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is hullott egy kis vakolat a templom homlokzatáról, lehet az esetnek ehhez köze? Bár pár hete volt, lehet a vakolat előre tudta mit fog mondani a pápa? Van már okos telefon, okos óra, sőt okos vakolat is.
2018. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

"Nem sokkal a szóbanforgó kijelentés után, elkezdett hullani a vakolat a Szent Péter Bazilika mennyezetéről, a Pieta közelében. A bazilika egy részét le kellett zárni a látogatók elől."


Igen, ez előfordul. Egy 500 éves épületről beszélünk. Eléggé kiemelt műemlék, tehát minden bizonnyal jön egy műemlékvédelmi stáb (mert egy ilyen épületnél nem a legjobb, ha csak Józsi bácsi bevakolja, oszt "jólvanazúgy") és helyrehozzák. A látogatók elől meg lezárják, mivel balesetveszélyes. Pár hónapja Firenzében leesett valami nagyobb törmelék és sajnos meghalt, akit eltalált.

2018. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 világvége1 ***** válasza:
Van pokol.
2020. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!