Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te hogyan találtad meg ezen...

Te hogyan találtad meg ezen inkarnációdra szóló Dharmádat? Mi alapján tudható, hogy az út, amin jársz, a számodra megfelelő Dharma? Aki szán időt a kérdés megválaszolására, felpontozom. A trollokat figyelmen kívül hagyom. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 11:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Azt tapasztalom életem során, hogy ha törekszel arra hogy a központodban légy és komunikálsz felfelé( mindegy minek hivod) akkor az élet felkarol és vigyázni fog rád. Terelgetni fog, amit néha mi ugy tapasztalunk meg h megzuhanunk padlora kerülünk vagy egyeb negativ élményként eljük meg mert nem figyeltünk oda arra mit mond. Folyamatosan a jelenben lenni, tudatosnak lenni egyáltalán nem lehetetlen de sajnos nem is gyerekjáték. Bár a gyerekek még könyebben elvannak a jelenben mint mi. Én minden nap halás vagyok hogy dolgozhatok önmagamon és kérem és bizzok is abban h mire befejezem az itt létet minden feladatomat sikeresen teljesitem. Ehhez kérek minden nap segítseget és a legfontosabb az h ne hagyják h az elmém vagy egom által akadályozva legyek. Jobban belegondolva nincsen tév út, csak hoszabb lesz az ut amit bejársz de a végeredmény ugy az lesz, haza térsz!
2018. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.


Értem, és örülök, h hasonló véleményünk van a Dharma fogalmának egyik igen fontos aspektusáról. Arról, h hogyan élvezzük az Utat. De hogyan találok rá a Dharma másik fontos aspektusára, a Feladatra?


A másik kérdésem, kedves Válaszoló, h mit értesz az alatt/mi a módszered arra, h önmagadon dolgozol?


Fölpontoztalak.

2018. ápr. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!