Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Júdás azért árulta el Jézust,...

Júdás azért árulta el Jézust, mert megszállta az ördög?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 07:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért árulta el,mert felkérte rá Jézus.A legjobb barátjára bízta a "piszkos munkát".Eszköz volt az isteni terv végrehajtásában.
2018. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Kíváncsiságból, honnan ered ez? Mert még nem nagyon hallottam erről. Így pedig nem tűnik másnak, mint hogy hasadra csaptál és írtál valami hülyeséget.

2018. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A nem kanonizált evangéliumokban fogod megtalálni.Pl.: Júdás evangéliuma.
2018. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Miből gondolod, hogy sok-sok száz évvel később írt fantasy írások hitelesebbek, mint a korai századokból fennmaradt kanonikus írások?
2018. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod,hogy a kanonizált írások nem fantasy??? :)
2018. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Elég egy kérdőjel is, úgy is tudom, hogy kérdésről van szó...


Elvi lehetősége természetsen meg van, bár a világ legnagyobb összeesküvése lenne. Ellenben egy sok száz évvel későbbi írás az adott témáról nyílván hiteltelen, amennyiben szöges ellentétben áll az eredeti művel. Ez nem hit kérdése igazából.

2018. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy teljesen hit kérdése az egész....

Hiába pontozgatsz le.Az,hogy altatni akarod magad egy mese világban,egy túlvilági lét reményében a te dolgod.

Én egy megfigyelhető,racionális létre tettem fel az életem.Ami nincs bizonyítva,szembe megy a tapasztalattal,tudományos tényekkel az hazugság.

Minden trükk nélküli vízen járó,halott állapotból feltámadó emberről még nem hallottam,mitöbb nem láttam semmilyen videón.

(Milyen érdekes,hogy a mai technika megöli a csodákat.Vajon miért?:))

2018. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!