Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi, ti...

Kedves Jehova tanúi, ti hogyan látjátok? Csak JT-k válaszoljanak, köszöntem.

Figyelt kérdés
István esetére (cselekedetek könyve) gondoltok amikor ilyen honlapokon jártok? Szerintem semmi értelme válaszolnotok. A kérdezők általában provokálni akarnak titeket, a fejükben előre lejátszották mire és mit reagáljanak, hogy ti tünjetek a hülyének. Volt olyan aki két külön szöveg részt ollózott össze, hogy azt mondhasa nálatok Jézus = Sátán. Ha komoly érdeklődôt akartok találni az nem itt lesz. Egyébként sincs semmilyen érdeme ezeknek az embereknek, kritizálnak ugyan meg gúnyolódnak és szitkozódnak, de vajon tettek bármit is mások megmentése érdekében? Valaming gondolhatok arra , hogy Jézus Krisztus Urunk sem válaszolt minden kérdésre. Itt pedih sok olyan van (99,9%) amire nem érdemes. Ti mennyire látjátok értelmét? Én semennyire, szerintem az lenne a legjobb ha hagynátok a halottakat a halottaknak.
2018. máj. 2. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező.


Első sorban azért vagyok itt személy szerint, hogy megismerjem néhány ember gondolat menetét. Illetve, hogy mi foglalkoztatja az ide írókat.


Nem "térítési" szándékkal válaszolok, jól lehet, nem lehet tudni, hogy némely válaszom, nem-e késztet valakit gondolkodásra.


Isten pedig nem úgy gondolkodik, ahogy az utolsó válaszodban írtad. Hiszen, nem hagy senkit magára, hanem bármilyen módon képes valakit a helyes útra rávezetni.


Jézus nem mondott le senkiről. Jól lehet, sajnos nagyon kevesekre lesz érvényes a halálának értéke.

2018. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De amúgy is jártok házról házra. Ha az ide írókat valóban az az képmutatás nélkül érdekli a válaszotok azt felteheti személyesen ahogy anno Jézusnak és tanítványainak. Itt pedig nem ez a jellemző. Így csak az időtöket raboljátok szerintem.
2018. máj. 2. 23:27
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Idő pazarlás?


Hidd el, azt az időt töltöm itt, amikor más dolgom nincs.

Nem olyan sok, még fél óra sincs.

2018. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

"A kérdezők általában provokálni akarnak titeket"


Mert a sok Szentháromságos kérdéssel ti ugye nem provokálni akarjátok a keresztényeket?

2018. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 Most akkor te analfabéta vagy, vagy szimplán csak tiszteletlen? Nem vagyok kíváncsi a "keresztények" hisztijére. Aki háromságot vall annak legyen a saját problémája. Nyugodtan önts olmot a szemeidbe meg a füleidbe is, ha ennyire fáj az igazság. Nektek a keresztény azt jelenti, hogy háromság hívő. Nekem az eredeti jelentését, amire ti nem igazán lehettek büszkék, mivel ha rajtatok múlik sosem terjed el az evangélium. Ha lehet a továbbiakban kíméljetek meg a siránkozásaitoktól és maradjatok a kaotikus fegyház rabjai, szépen vak fanatizmussal, egy percig sem elgondolkodva semmin, mert az úgy kényelmes. Inkább oszd meg a százezredik mocskolódó kérdést a tanúkkal szemben. Mert ahhoz nincs elég agyi kapacitásod, hogy ha nem érdekel a mondandójuk, megmond, hogy nem érdekel és írják fel, hogy ne keressenek többet. Nem, inkább feljössz rinyálni meg észt osztani. Nem vagyok kíváncsi rád és a hozzád hasonszőrüekre. Unalmasak és idegesítőek vagytok. Bibliát persze az egyházatok 90% életében nem olvasott, inkább ezen kéne kiakadnod "keresztény" felebarátom.
2018. máj. 3. 09:51
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

" Most akkor te analfabéta vagy, vagy szimplán csak tiszteletlen? Nem vagyok kíváncsi a "keresztények" hisztijére. "


De azért nyilvánosan mocskolod őket,aztán meg elvárod,hogy behúzott farokkal elkullogjanak,hogy addig ti itt örömködve kidumálhassátok őket a hátuk mögött. És még te teszed gúnyosan idézőjelbe a keresztény jelzőt. Nézz inkább tükörbe.

2018. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Magatoknak köszönnyétek. Ha egy ilyen egyszerű kérést sem tudtok tiszteletben tartani akkor mire fel oktatsz ki engem? Nem mintha nem épp a tanúk gyalázásáról szólna a topic nahy része.
2018. máj. 3. 10:44
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nektek kéne végre tükörbe nézni. Nyilvános megalázás? A kérdésnek semmi köze hozzátok. Pont , hogy nektek kéne végre tükörbe nézni. Ti jöttetek ide gyalázkodni elvárva, hogy aki tesz is valamit a jóért elvert kutyaként távozzon. Visszamertem szólni, erre neki álltok feljebb. Nem akartok szembesülni a valósággal ez tény. Ti kezdtétek az egész ki keresztény ki nem az oltogatást is. Persze kötekedni jó dolog számotokra. Nevezzétek magatok aminek akarjátok, totál hidegen hagy. Házhoz mész a pofonért akkor meg nincs min meglepődni, kedves provokátorok.
2018. máj. 3. 10:57
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Annyira bírom,hogy ilyen általánosítva mersz beszélni,hogy "ti". Miért,honnan tudod,hogy én személy szerint pl írtam-e ki tanúkat provokáló kérdést? Vagy ha a piripócspusztai Bözsinéni kiírt egyet,akkor én is "köszönjem magamnak"? Ha ezt páran megtették,akkor mindenki megérdemli azt,amit te itt leművelsz? Azt meg direkt figyelmen kívül hagyod,amikor a tanúk provokálnak,mert ők megtehetik,ugye? Mert Jézus is azt mondta,hogy ha valaki megdob kenyérrel,dobd vissza kővel. Ja bocs,ez mégsem így hangzott. Szóval ÉN pl miért is nézzek tükörbe mások kérdései miatt? Beszélsz itt 99%-okról,meg nagy többségről,csak mert egy hónapban láttál 3 kérdést itt,ami a tanúkról szólt. És mégegyszer mondom,nekem itt ne gyere azzal,hogy "MI" kezdtük,amíg fingod nincs,hogy olyan emberrel beszélsz-e,aki tényleg benne volt!
2018. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha nem így volt, minek veszed magadra? Nyilván nem egy ember csinálja ezt az undorító gyalázkodást. Ezért a többes szám. Mindenesetre gratulálok, ezt a kérdést is széttrollkodtátok, amihez semmi közötök nem volt. Százalêkot meg kimerek jelenteni, mivel odaszültek és a hittanon sosem került elő a Biblia, de még csak hallani se hallottam senkiről aki olvasná. Szóval hiába szépítgeted a dolgot. Persze ha ti gyalázkodtok az teljesen rendben van, ha valaki kiakad rajta ahogy viselkedtek azt rögtön elítélitek, nha viszlát, és kösz a semmit!
2018. máj. 3. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!