Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megtért fiúk! Hogyan adjátok...

Megtért fiúk! Hogyan adjátok egy lány tudtára, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs sok különbség, de értem, mire célzol, kérdező. Magam is éreztem nüansznyi különbséget anno. A keresztény lányok némmileg nagyobb mértékű konzervatív hozzáállást vártak el, úgy figyeltem meg. Mintha jobban kívánták volna, hogy a fiú legyen úgymond a "vezető", a határozottabb, de nem mernék általánosítani, csak a környezetemből levont tapasztalat.


Én azt vettem észre, hogy a legrövidebb út ebben a kérdésben is az egyenes. Lehet így-úgy utalgatni, üzengetni, de ezek inkább bénázásnak hatnak egy idő után. Nekem az jött be, hogy egy-két hétig látványosan jobban kerestem a társaságát, és ha nem éreztem úgy, hogy egyértelműen menekül előlem, sőt, örül, ha meglát, idővel elmondtam neki kerek-perec, hogy nagyon szimpatikus, úgy érzem, többet érzek iránta, mint barátság. Ha ezek után is van kedve találkozni velem, nagyon örülnék. Volt, hogy nem volt, akkor puff, de életemben 4 esetben volt, aztán kiderült, hogy nem egymásnak voltunk teremtve. Végül a feleségemnek is az jött be, hogy míg a többi fiú csak legyeskedett, addig én két hét után egyenesen elmondtam, hogy mi a helyzet.


F (34)

2018. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

És monda az Úr Isten: Nem jó az embernek egyedül lenni; szerzek néki segítő társat, hozzá illőt.

19

És formált vala az Úr Isten a földből mindenféle mezei vadat, és mindenféle égi madarat, és elvivé az emberhez, hogy lássa, minek nevezze azokat; mert amely nevet adott az ember az élő állatnak, az annak neve.

20

És nevet ada az ember minden baromnak, az ég madarainak, és minden mezei vadnak; de az embernek hozzá illő segítő társat nem talált vala.

21

Bocsáta tehát az Úr Isten mély álmot az emberre, és ez elaluvék. Akkor kivőn egyet annak oldalbordái közül, és hússal tölté be annak helyét.

22

És alkotá az Úr Isten azt az oldalbordát, amelyet kivett vala az emberből, asszonynyá, és vivé az emberhez.

23

És monda az ember: Ez már csontomból való csont, és testemből való test: ez asszonyembernek neveztessék, mert emberből vétetett.

24

Annakokáért elhagyja a férfiú az ő atyját és az ő anyját, és ragaszkodik feleségéhez: és lesznek egy testté.

25

Valának pedig mindketten mezítelenek, az ember és az ő felesége, és nem szégyenlik egymást.


Vagyis te se szégyellősködjél!! Ha Istentől van a dolog,akkor a lány is szeretni fog.Légy bátor Légy férfi!!!!

2018. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 szp72 ***** válasza:
Dicsérném, hogy milyen szép a Bibliája, s boldoggá tenne ha mindennap láthatnám.
2018. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mongyad neki je,hogy szíp a szeme,arca csupa derű.
2018. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Babám, ne légy oktondi. Egy keresztyén férfi az FÉRFI.

Egyáltalán nem kötelező nyálasnak lennie és olyan kézdörzsölős hazudós szemérmes alamuszinak mint amilyet elképzelsz magadban.

Isten a férfit azért teremtette ilyennek, hogy FÉRFIAS legyen !

A férfi nem fél kimondani semmit sem. Egy férfinak nem akadály őszintén szeretni és őszintén kommunikálni.

2019. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem rég adtam tudtára ,sajnos bátorság hiányában fb-en. Igazából csak simán ismerkedésre invitáltam és kifejeztem ,hogy rendkívül szimpatikus a számomra.Viszont sajnos lekoptatott...:/
2019. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!