Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek ha egy lány "aranyos"?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom ezt, mert egész kedves vagyok meg sokak szerint cuki az arcom..bár én ennek annyira nem örülök, a rocker/animés stílusomhoz valahogy nem illik ez az egész:D

13/L



2018. febr. 10. 03:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Animèhez nagyon is illik :) :P

És ez egy buta kérdés :)

Ugyan ki nem szereti ha egy lány aranyos ?

Továbbá, 4 órakor inkább aludnod kellene :) és ez az oldal sem neked való még. Sok itt a hülye :)

2018. febr. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy vàlik egy 13 évesen rockkerré valaki?A 90 es években éltük ezt a korunkat,de akkor is már 20 on évesek voltunk.Nem sértésnek szánom,de még barbiznod kellene.Ha valamit korán kezdel,az korán meg is emészt majd s erről az arcod is árulkodik.Azért vagy cuki,mert fiatal vagy s örülj neki.Szeretnék én újra 13 lenni ezzel az ésszel ami van,de már sajnos nem leszek.Maradj inkább gyerek míg lehetsz.
2018. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Figyu, szerintem nagyon is előnyős például van a sulimban egy lány aki nagyon bejön és nem azért mert akkora bombázó hanem azért mert kedves, aranyos és jótej(persze jól is néz ki)de az a lények h maradj olyan amilyen vagy!😉
2018. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D-Mano ***** válasza:
100%

Az aranyos és cuki lány sok fiúnak bejön. DE a műcukiság, az erőltetett cukiskodás engem pl. idegesít, ám, ha természetes cukiság, az nagyon jó pont.


Elsősorban az vagy, aki vagy. A valódi személyiségedet, a valódi önmagadat ne próbáld a stílusodhoz erőltetni. Csak jöjjön az, ami belülről jön, ami természetesen jön.

2018. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
küldj képet megmondom cuki vagy-e?
2018. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is buta kerdes.. Ha valaki kedves és aranyos az egy pozitívum.
2018. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az a kedvencem.

És azt is tudd, hogy ilyen jelzőkkel csak szép lányokat illetnek. Szóval egy egyszerű "aranyos" szócska többet jelent magánál a szónál.

2018. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül valóban nehéz eldönteni hogy cuki e valaki vagy sem ,főleg hogy most illik vagy nem illik az a kérdés
2018. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!