Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberektől kérdezem...

Vallásos emberektől kérdezem (és/vagy papoktól/apácáktól) mit jelent az, ha Jézus/Isten a nevemet kimondta?

Figyelt kérdés

Kitartóan imádkoztam Jézushoz és Istenhez azért, hogy vezessen és irányítsa az érzéseim,gondolataim, mert nagyon elveszett vagyok (pedig lassan 30 éves vagyok) és belefáradtam a kudarcokba és ki más tudná nekem mi a jó, ha nem Isten?! és kértem mondja meg mi a hivatásom?

Félálomban voltam,amikor az Ő válaszául hallottam a neveme. Ez mit jelent?



2018. jún. 20. 08:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hívás mire? Ugye nem kell apácának lennem? Ez lehet hittan tanárság is? (Tudom, legjobb,ha folytatom az imádkozást Istenhez, hogy tudassa velem mit szeretne, csak félek, nehogy azt akarja,hogy apáca legyek)
2018. jún. 22. 00:48
 12/13 A kérdező kommentje:
Mit kell tennem ilyenkor,ha elhívott?
2018. jún. 22. 09:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez semmi mást nem jelent, csak annyit, hogy félálomban voltál. Ne gondolj bele többet.


Isten más módon szólít meg minket. Ha az a kérdésed, hogy mi lehet a hivatásod, akkor ötleteket ad neked, hogy mit lenne érdemes kipróbálnod. Olyan helyekre irányít, ahol a megfelelő emberekkel találkozhatsz, ahol tudomást szerezhetsz olyan dolgokról, amelyek esetleg érdekelhetnek. Innen pedig már el tudsz indulni.

Bízd rá magad nyugodtan, és merj lépni mindig előre! Meglesz az eredménye.

2018. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!