Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézust elfogadjátok az Istenne...

Jézust elfogadjátok az Istennek, vagy embernek tartjátok, ahogyan Ádám volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Számomra ez egy nagyon fontos kérdés. Én saját magam úgy hiszem, hogy Jézus maga az Isten. Én nekem szólni is kellemesebb Istenhez, hogy Jézussal azonosítom, vagy mondhatnám úgy is, hogy Jézushoz úgy szólok, mint Istenhez.
2018. jún. 20. 16:15
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%
Ember, aki felismerte igazi énjét.
2018. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Kései Sirató ***** válasza:
43%
Mária ember volt és a Szentlélektől történt Jézus fogantatása. Mária halandó volt, Istenhez képest valóban nem olyan tökéletes volt, mint Isten, hiszen nem volt halhatatlan, de éppen erre volt szükség, mert Jézusnak emberként kellett megszületnie, hogy meghaljon a bűnökért.
2018. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%

Félisten..

De ha ez magas lenne akkor ember aki tökéletes volt

2018. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22%
De nem anyira mint Isten de az erő ami volt neki 2 helyről származhatott 1 Félisten volt 2 Tökéletes ember
2018. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!