Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhagyott az orangyalom?

Elhagyott az orangyalom?

Figyelt kérdés

(Kerem csak olyan irjon aki tenyleg vallasos.Aki csak unatkozik es itt akarja elutni az idot az ne pazarolja az idomet)


Mostanaban annyi rossz dolog tortenik velem,hogy kezdem ugy erezni mar nincs or angyalom.Soha eletemben nem voltam beteges tipus erre az elmult 2-3 honapban tobbszor is megbetegedttem.A legujabb,hogy kb 2 hete minden napp vizelesi ingerem van.Az eddigi 1 oras ut munkaba most 2 mivel 2-3 alkalommal megszakitom az utazast,hogy valahol konnyithessek magamon.A fonokom is jelezte,hogy valoszinuleg lessz egy kisebb lassulas a munkahelyen igy tervezzek valami utazast,mert lessz ra ido.Annyi rossz tortenik mostanaban,hogy ezt mar en sem tudom a veletlennek gondolni.


24F


2018. jún. 22. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mitől őrizne? Mind meg fogunk halni.
2018. jún. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Valami bibi van az indoklásban!

"eddigi 1 oras ut munkaba most 2 mivel 2-3 alkalommal megszakitom az utazast,hogy valahol konnyithessek magamon."

"4 éves férfi 20÷30'-en keresztül keresgéli a vizelésre alkalmas helyet?

Ezt még az a nagymama sem hiszi el, aki rajongva szereti unokáját!

.

Gondolod, őrangyalod feladata vizelési ingered irányítása?

.

Buta troll kérdés.

2018. jún. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"4 éves férfi

Helyesen: 24 éves...

2018. jún. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

El kellene menned orvoshoz.


Lk 5,31

És felelvén Jézus, monda nékik: Az egészségeseknek nincs szükségük orvosra, hanem a betegeknek.


Mindenkivel történnek időnként rossz dolgok. Gondolj pl. Jóbra!

2018. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szó sincs róla. Én is csatlakozom az utolsó hozzászólóhoz, csak kicsit kiegészítve: valószínűleg felfáztál, menj el egy urológiai vizsgálatra, ott kapsz rá orvosságot és hamar rendbe jössz. Illetve nekem is Jób jutott eszembe, Sátán néha kikér bennünket, és Isten néha megengedi a rosszat az életünkben. Ilyenkor a jó recept: sokat imádkozz, fűzd a kapcsolatodat szorosabbra Istennel, tölts több időt a Biblia olvasásával, jár minél többet közösségbe, szánj időt a testvérekkel beszélgetésekre, imakörökre.


Üdv. Péter

2018. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.És nem nem hagyott el.Az őrangyal nem azért van hogy pl egy felfázástól megvédjen.
2018. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!