Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánizmust hogyan lehet...

A sátánizmust hogyan lehet felvenni vagy csak simán azt mondom, hogy sátánizmusban hiszek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy református vagyok. Szóval tartozom egy gyülekezethez. De ha én a sátánizmusban hiszek, akkor ki kell irassam magam a református gyülekezetből? És azután mi a második lépés? Hova kell menni vagy mit kell tenni, hogy sátánista legyek? Kell róla papírom legyen, hogy az vagyok?

2018. júl. 2. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

" Kell róla papírom legyen, hogy az vagyok?"

- jaj de cuki kérdés. Hol akarod használni azt a papírt? Kiránduláson, erdőben dolgod végeztével jó lehet, ha nem kartonon van az a bizonyítvány.De a sátán keze beteszi a lábát, el tudom képzelni, hogy smirglin van.

2018. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nemm kell kijelentkezned a református gyülekezetedből. Járjál csak oda nyugodtan. Ha eleget hangoztatod a nézeteidet nyilvánosan és mindig vitába szállsz a lelkésszel, akkor majd ő kiállitja számodra a megfelelő papirokat és el fogja mondani, hogy mik a további teendők.
2018. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgyse járok templomba. Lelkésszel se szoktam beszélgetni. Meg hangoztatni sem akarom, hogy sátánista vagyok. Csak egy kérdést tettem fel, hogy kell e a sátánizmust igazolni valamivel? Vagy csak azt mondjuk azok vagyunk és kész XD
2018. júl. 2. 11:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A hit nem bürokrácia kérdése.
2018. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hollófernyiges ***** válasza:
76%
Temetőben éjfélkor meg kell idézned a sátánt és el kell adnod neki a lelked. Ő majd ad róla adásvételi szerződést.
2018. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normális választ adni, az kérem ne írjon inkább semmit
2018. júl. 2. 12:32
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Látod, a jó lelkű keresztények ilyenek.

És ennyire értenek hozzá.

De azért írniuk azt kell.


Először is, ha ezt szeretnéd, el kell döntened, hogy miben hiszel. Alapvetően kétféle sátánizmus létezik:

- az istengyűlölő... nem hinném, hogy ez te vagy,

- és a sátánimádó. Szerintem ez se vagy, de majd eldöntöd.

Ugyanis ők ismerik a sátán kultuszát, ami a kereszténységnél régebbi. Tehát először ebben kell tájékozódnod. BIZTOS, hogy ebben hiszel?


Ha ez megvan, akkor pedig ki tudsz iratkozni a keresztény egyházból. IGEN, KI TUDSZ IRATKOZNI.

Ez már legalább tízszer volt itt, hogyan lehet.

2018. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a sátánista nem istengyűlölő sem pedig sátánimádó. Csak magában hisz, magát tekinti istennek, de nem gúnyolja ki a Bibliát se nem semmi.

Csak nem akar úgy élni, mint a keresztények, hogy félnek a túlvilágtól, ezért a földön nem mernek annyira kibontakozva élni... Közben kitudja, hogy van e túlvilág. A sátánista éli az életét szabadon

2018. júl. 2. 15:35
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

"éli az életét szabadon"

Elég sematikus világképed van - kérlek, ne tekintsd magad istennek, mert nem vagy az, és ebből sok baj eredhet számdora.

Élhetsz szabadon és bontakozz ki! Ezt kívánom! Sokan vannak, akiknek ehhez nem kellett megtagadni Krisztust - csak egy pl a millióból: J.S. Bach, mélyen hívő volt, és elég rendesen kibontakozott :) És képzeld, minden műve végén megköszönte Istennek, hogy ilyen szépet írhatott nekünk! S.D.G. Soli Deo Gloria egyedül Istené a dicsőség! - írta a művei végére (Haendel is) Bach istenbizonyíték.

2018. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én hiszek Istenben. Csak az a baj, hogy olyan emberek vettek körül, akik keresztények, meg hasonló gondolkodású emberek voltak. Vagyis annak vallották magukat más előtt. De amikor csak lehetett folyamatosan bántottak szóilag is meg volt amikor tettlegességig fajult. Nem tettem ellene semmit. "Odafordítom a másik orcám". Hát nem lett jobb. Soha senkit nem bántottam, sértegetni sem sértegettem senkit. Istent sem híreszteltem, hogyha esetleg valaki arra gondolna, hogy biztos azért bántottak.

Még ha olyan emberek bántottak volna, akik a vallásban nem hisznek, akkor nem szóltam volna semmit. De olyanok bántottak, akiknek a nyakában ott lógott a rózsafüzér.

Azt mondják, hogy a bűnösök megkapják majd a büntetésüket. De mikor majd??? Évek teltek el és azóta is csak azt látom, hogy él, mint hal a vízben, boldog párkapcsolatban élnek. Semmi megbánás, hogy másokat bántott...

Majd a túlvilágon kapja meg a büntetést? Hát nem hinném. Több orvos is azt mondja, hogy nincs túlvilág, csak az agyunk egyfajta bűvész, ami halál után még pár percig működik és az okoz hamis képeket. Mikor valaki visszatér a halálból, akkor meg azt hiszi, hogy járt a túlvilágon.

Szóval belefáradtam már ebbe az egészbe. Hiszek Istenben, de kitudja létezik e. Biblián kívül sok bizonyíték nincs az a baj

2018. júl. 2. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!