Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a muszlimokról,...

Mit gondoltok a muszlimokról, iszlám vallásról? (személyes taasztalatok/anélkül)

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 Lux morulus ***** válasza:
28%

A muszlim emberekről:


Jó sokan vannak. Viszont nem azért vannak sokan, mert ez egy értelmes vallás, hanem azért, mert az iszlám erőszakosan térítő vallás.


A muszlim ember konkrétan ugyan olyan ember lenne mint bárki más, de ketté kell őket választani.


Van az arab kultúrkörben létező -eredeti- muszlim, aki a belterjes reprodukció miatt,szellemileg, és érzelmileg visszamaradott. A fentiek okán, az iszlám egyszerűségében, dogmáiban látja biztosítva az életét, az iszlám lelkisége egyszerű, a muszlimnak kiváltságos és számára élhető.


( legyetek kedvesek, ne idézzétek ide a Koránból, hogy nem szabad erőszakosan téríteni...stb, mert száz másikat hozok, hogy milyen is az Iszlám. Ezt most ne kezdjük el, aki muszlim és írogat ide tudja a véleményem az iszlámról)


Ez a típus alapjaiban, nagyon könnyen manipulálható, vallási vezetőik által, akik szintén ebből az észlény társaságból kerülnek ki. Így aztán, ezekből lesznek a fanatikus dzsihadisták,mudzsáhidok.


Ezek a férgek aztán, sajnos rányomják az erőszakos terrorista bélyegét, az alapvetően valóban barátságos, egyszerű muszlimok százmillióira.


A gond az, hogy ezek a férgek is több százmillióan vannak.


Aztán van az európai, USA, keresztény kultúrkörből betért, kognitíve fejlettebb muszlimok, akiket beszippantot az iszlám kétarcúsága. Nem értik,- még ha azt mondják is, hogy igen - az iszlám vallást és nem látják alantas lopódzkodó kétarcúságát.

Ők alapjaiban nem rossz emberek, de mégsem ítélik el, az iszlám fanatistákat.


Az iszlámról:


Én egy szemétnek tartom.

Egy önző,sértett, önkéntes próféta, rabló gyilkos agyszüleményének.


Totál véletlenül, egy olyan kombinációt alkotott,- vallás és politika - ami nagyon hatásos. Erőszakosan terjed, mindent felfal maga körül. Olyan mint a vírus. Egyetlen célja a saját reprodukálása, azaz muszlimok gyártása.


Ám attól, hogy sokan vannak, attól még az iszlám nem lesz jó, vagy követendő. Tagadhatatlan, hogy volt olyan időszaka, amikor az elvakultság, nem tudott felül kerekedni a tudáson, de ennek vége.


Nem akarok csúnyán fogalmazni, így csak azt mondom, hogy látva valódi lényét, én kártékonynak tartom az iszlámot.

2018. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
37%
Lux morulus te vagy az a retardált aki szerint muszlimok nem értenek az iszlámhoz csak te, igaz? :)
2018. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 Lux morulus ***** válasza:
27%

Azt azért tudtam, hogy te itt leszel. :)


Azt is tudtam, hogy ismét faék leszel.:)


Biztos voltam abban is, hogy még mindig nem értesz az iszlámhoz. :)


Az meg nem kérdés már kettőnk között, hogy "műanyagmuszlim" vagy. :)

2018. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme reagálni a hülyeségeidre mert értelmi fogyatékos vagy. Látszik hogy fogalmad sincs az iszlámról. Jó példa vagy arra milyen hatással van a kormánypropaganda a hülyékre.
2018. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:

Ide szántam, de véletlenül máshová másoltam.

Mindenkinek érdemes végignézni, én már majdnem a felénél tartok, de folytatni fogom, mert sok újdonságot meg lehet tudni az Iszlámról:

https://www.youtube.com/watch?v=suyVAn3vG78&t=1119s

2018. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
38%

Az Iszlám ellenséges a nem muszlimokkal.

Mindenki aki nem ismeri el, hogy Allah az egyedüli Isten és Mohamed az ő prófétája, az Káfír, amely egy ocsmány, gyalázó szó.

A káfirokat

be lehet csapni /Korán 3,28

ki lehet gúnyolni / Korán 83, 34

rabszolgaságba hajtani /Korán 33, 25

szabad kínozni, megfélemlíteni /Korán 8, 12

meg lehet ölni, lefejezni /Korán 47, 4

összeesküvést szőni ellenül / Korán 86, 15

muszlim barátja nem lehet / Korán 4, 144

mert

a káfírok gonoszak / Korán 23, 97

kegyvesztettek /Korán 37,18

átkozottak /Korán 33,61

2018. júl. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
73%

Nézzük csak milyen problémák vannak az első válasszal, mielőtt bárki komolyan venné:


1) Nem válasz a kérdésre.

2) Rossz a forrásmegjelölés, pl. a 3:28-ban szó sincs arról, amire a válaszoló gondolt.

3) A legtöbb pont minimum csúsztatás.


Kár, hogy büntetlenül lehet hazudni és gyalázkodni.

2018. júl. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:

Hazudni az Iszlámban hívőknek szabad.

Létezik a szent hazugság, a Takija, amely szerint Allah, vagyis az Iszlám érdekében nem bűn hazudni, lopni, csalni, ölni

2018. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy büntetlenül lehet hazudni és gyalázkodni"


Menj haza, otthon lefejezheted azt, aki kimondja az igazságot az Iszlámodról.

2018. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:

"Menj haza, otthon lefejezheted azt, aki kimondja az igazságot az Iszlámodról."


Te mondod ki az igazságot az iszlámról? Komolyan? :) Ezek mind kiragadott versek és sok esetben szándékosan félreértelmezed. Pontosabban nem te hanem az a szennylap ahonnan másoltad ezeket. Bármelyik vallással meg lehet ezt csinálni.

2018. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!