Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a muszlimokról,...

Mit gondoltok a muszlimokról, iszlám vallásról? (személyes taasztalatok/anélkül)

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:

Természetesen a fordítóba eleve beírtam a korán szót és választottam az arab nyelvet, majd ezt bekopizva, mármint az arab írást, jutottam az arab korán lapjára.

Megkerestem az al Imrán, 3. szúra részt és sokáig összevetettem az autofordítást a magyar Koránnal, jóval a 28. vers urán, de semmi azonosság, teljesen másról szól, néhol még értelme is volt, amit ki lehetett hámozni, de semmi nem egyezett.

Ahol Allah, vagy Isten volt az egyikben, a másikban teljesen más.

2018. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
Tehát google fordítóval lefordítottad az arab szöveget magyarra és arra jutottál hogy a magyar nyelvű Korán értelmezések hibásak :)))) Tudod mit, te zseni vagy :)
2018. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Igen, arra.

Próbáld ki.

Teljesen más.

Ha tudsz valamilyen nyelven, próbáld ki az autofordítást, mondjuk a magyar koránt fordíttasd le arra a nyelvre és kizártnak tartom, hogy az Allahos részre ne ugyanazt, vagy legalább is Istent, vagy valami szinonímát írjon, mint hatalmas, vagy egyéb dolgot, ami valamennyire hasonlít.

De megteheted ugyanazt az arab Koránnal, amit én, próbáld ki.

2018. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 Lux morulus ***** válasza:

48#


Ahogy mondtam. Műanyag muszlim vagy. Nincs mit tenni. Csak te még, nem is a magasabb kognitív képességűek közül való vagy. Pár szót ismersz, és azt hajtogatod.


49 #


Még egy műanyag muszlim.

Nemdogmával szoros kapcsolatba vagyok. Ő kommentelt veled- valószínű- egy másik iszlámos kérdésben. Mint ott leírta, egy ideig az én telómat használta, mert az övé behalt. De ezt leírta ott. Be tudom linkelni, ha esetleg hazudozni szeretnél erről. Szóval ott elmondta, hogy az enyémről ír. Mielőtt bárki megjegyezte volna, és a továbbiakban a kommentek alá odaírta, hogy nemdogma voltam.


Ha te ezt két fióknak veszed, és saját magammal beszélgetésnek, akkor egy se©©lyuk vagy haver. Egy töketlen gyerekb©szó csökevény.


Ez van.

2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 Driizz válasza:
0%
Primitív vademberek vallása.
2018. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Google fordítóval akarsz lefordítani egy 1400 évvel ezelőtt keletkezett szöveget? :))) Ugye mondtam már hogy értelmi fogyatékos vagy.
2018. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 Souky ***** válasza:
Nem akarom hosszú lére ereszteni a dolgot,de elég sok muszlim embert ismerek és egytől-egyig derék ember.Pont ugyanolyanok,mint amilyenek mi vagyun,azzal a különbséggel,hogy ők Allahhoz imádkoznak.
2018. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
Allahhoz, hogy a robbanás után kaparja össze a darabjaikat, különválasztva az elpusztított ártatlan emberek vérétől és fogadja be a gyilkos gonosztevőket, a borzalmas hitvány állatokat a vérgőzös paradicsomukba, ahol hemzsegnek a hozzájuk hasonló hitvány és gyalázatos gyilkos fenevadak.
2018. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
68%-os, te egy terrorszervezet alapján ítélsz meg 1,8 milliárd muszlimot. Mit szólnál ha a pedofil papok vagy keresztény terrorszervezetek alapján ítélnék meg a 2 milliárd keresztényt?
2018. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!