Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hogy képzelitek el a...

Ti hogy képzelitek el a sátánt Isten angyalaként, ha emberi külsőt kapna?

Figyelt kérdés
Emberi alakban hogyan képzelitek el a sátánt? Nem ördögi alakban, hanem angyali alakban.
2018. júl. 5. 16:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Írjátok körül a kinézetét, magasságát, izomzatát, haját, hajszínét, ilyesmiket :) Csak saját képzeletetekre hagyatkozzatok.
2018. júl. 5. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az az ördögi alak, mert az ördögök azok szellemi lények, így nincs alakjuk.

De alakban valahogy így képzelném el:

[link]

2018. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel a Lucifer név fényhordozót jelent, ezért én másképp képzelem el. De jó kép róla az is, amit linkeltél.
2018. júl. 5. 18:06
 4/12 Kriszti12365 válasza:
Kedves második válaszoló: ez hatalmas lény félelmetes
2018. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már régebben is agyaltam ezen és mivel grafikus vagyok,már párszor le is rajzoltam az én elképzelésem szerint. Megpróbálom körülírni,remélem érthető lesz,ilyenben sose voltam jó: maga az alap színe fehér,mintha egy emberformájú fényesség lenne,de ha elé állnak,nem vetül rá árnyék. A tónusai nem bőr,hanem arany színűek,ahogy a haja is,a szeme pedig teljesen fehér. Hatalmas,szintén fehér-arany páncélozott ruha van rajta,ami tele van színes drágakövekkel. A szárnyai pedig szintén arany színűek,1-2 helyen fehéren csillognak.

Na,hát nem tudom,ez alapján mennyire láttad magad előtt,de én ilyennek képzeltem :)

2018. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahogy én elképzelem:


Magas, kb 2 méter magas. A bőre aranyszínű, rendkívül izmos, nagyon, mintha egy mesefigura lenne. Nincsenek szárnyai, viszont alkarvédőt visel, ami arany színű. Arany színű csizma is van rajta. A haja sárga színű, és feláll, mint ahogy a Dragon Ball-ban pl. Son Gokunak. A szemöldöke dús, és sárga, mint a búzakalász. A szeme világos gesztenyebarna, és hatalmas elmebeteg vigyor van az arcán.

2018. júl. 5. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A nép hiteője ***** válasza:
2018. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magas ,izmos és kopasz. Hatalmas szárnyakkal. És biztos jó humora is van. Kb dwayne Johnson kulső
2018. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lux morulus ***** válasza:
0%
Először is úgy képzelem el, hogy nem úgy hívják, hogy "a sátán", hanem úgy, hogy Sátán.
2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!