Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki az egykori Kánaán területé...

Aki az egykori Kánaán területén él ma is rendelkezhet Nefilim génnel és mégsem óriás? Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Kánaán,gének,nefilim

2018. júl. 12. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Definiáld a Kánanán területét, a nefilim gént és az óriást!
2018. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Definiállom:D


Kiterjedése:Palesztina,Izráel,Jordánia,Libanon,Sziria nyugati része illetve az Egyiptomhoz tartozó Szináj félsziget.


A Nefilimet nem tudom magát definiálni.angyal-ember keverék gyakorlatilag külömböző méretekkel...


A Kérdéses Nefilim: Óg király a Básáni királyság egykori ura.Mózes tesz említést rólla hogy a csata után a táborukban megtalálták a király ágyát a következő paraméterekkel:8 könyök hosszú és 4 könyök hosszú

azaz 356 cm hosszú és 178 cm széles volt a vaságy.

2018. júl. 12. 18:39
 3/16 A kérdező kommentje:
4 könyök széles bocsi,elirtam
2018. júl. 12. 18:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos szeretett nagy ágyon aludni, aztán a sok nőnek is el kellett férnie valahol.
2018. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a Királynak tellett arra hogy az Ágyasaival máshol legyen ne a saját ágyában.
2018. júl. 12. 21:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is telik rá, mégis ott kötünk ki.
2018. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na, először is: a vízözön nyomtalanul elsodorta őket.

Másodszor: azt ugye tudod, hogy a 4 méteres ember már mozgásképtelen? És élni is alig él: pl. nem fekhet hasra, akkor megfullad.

Nem is léteztek soha, csak a legendákban.

Ja, amúgy ez vallásos kérdés.

2018. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7.-es.Válaszoló.


A Vizözön elsodorta őket nyomtalanul,igen az első Nephilim generációt de javaslom olvasd el Józsué kémei cimű fejezetet a Bibliában hogy kikkel találkoztak az izráelita kémek Kánaánban.Nóé Kám nevű fia az ősatyja a későbbi Nefilimeknek.Ha megnézed melyik nép melyik fiútól származik akkor tiszta lessz hogy a Vizözön nem végzett az összes Óriással:emóreusok,filiszteusok mind mind Kám leszármazottai...

2018. júl. 12. 23:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a vallás kategóriába tetted?
2018. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Gyakorlatilag ha nem is tudod azonosítani a gént amit keresel, mi alapján jelented ki hogy él ember ilyen génnel?
2018. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!