Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha van hitem meg gyógyúlhatok?

Ha van hitem meg gyógyúlhatok?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a lábam,sokat imádkoztam és még sem gyógyulok meg.Mi lehet a baj,kicsi a hitem?
2018. júl. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha fáj a lábad, orvoshoz kell fordulni, mert ő tud segíteni.

2018. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A hívő ember tudja, hogy csak az ima kevés. El kell menni orvoshoz.
2018. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Fordulj orvoshoz, csodára ne várj, felesleges.


Néhány évvel ezelőtt volt egy nagyon ronda és fájdalmas betegségem. Sokat imádkoztam, és orvoshoz is jártam. Mit gondolsz, ki gyógyított meg? Nem Isten, hanem az orvos.

2018. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Segíts magadon, Isten is megsegít. Szóval menj orvoshoz.

Igaz mondjuk azt, hogy Krisztus az orvosunk, de sokkal inkább lelki értelemben. Amikor a földön járt, akkor se gyógyított meg minden embert a világban, nem vette el a fizikai szenvedést, Ő maga is szenvedett.

Szerintem picit rossz a felfogásod. Isten nem egy automata, amibe ha bedobsz pár imát, akkor hol gyógyulás, hol pénz, hol ezt hol azt ad ki.

2018. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KZitus ***** válasza:

Szia


Több tényező hozzájárulhat a gyógyuláshoz...főleg ha orvoshoz is mész a lábad miatt. De attól, hogy imádkozol, hát...ha ez így lenne egyetlen ember sem lenne beteg. Tudod mennyit imádkoztam anyám halálos ágyánál? Gondolod a hitem hiánya miatt halt meg? Én nem hiszem! Inkább a kora és a betegsége miatt

De nálad más a helyzet. Te fiatal lehetsz, ezért elsősorban fordulj orvoshoz! Természetes kérheted istent, hogy adjon erőt, és türelmet a gyógyulás alatt.

2018. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. júl. 18. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi a helyzet?


Vannak problémák, amik lelki eredetűek és ez egy idő után megmutatkozik a testen. Például ha én stresszelek, elő jön az ekcémám. Ilyen megnyugvásért imádkozom, segítséget kérek. A stressz, tehát maga a probléma elmúlik. Az ekcémát pedig bekenem zsíros krémmel.

2018. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!