Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi hol tevékenykedte...

Jehova tanúi hol tevékenykedtek közel 1900 évig, mielőtt megalakult a Biblia kutató társaság?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült önöknek a kérdésre válaszolni, hanem folytatják a szervezet által felvett viselkedési sémát. Sajnos az önöknél tapasztalt torzulások ellehetetlenítik, hogy tudjunk érdemben kommunikálni bármiről is, amit sajnálok, de sajnos el kell fogadnom. Pszichológiai szempontból viszont rendkívül tanúlságos volt, az önök írása, tovább tudom a tanulmányaimat építeni.
2018. júl. 16. 21:33
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a tanúknak láthatólag valóban semmi fogalma sincs például a történelemről. Másrészt valóban az ariánus mozgalomhoz köthető leginkább a szervezet "múltja", viszont valóban az adventisták kistestvérei, tehát a torzszülöttek torzszülötte a szervezet.
2018. júl. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

"Jézus királyi beiktatása a Biblia alapján, Sátán levettetésével kezdődik. Ami az égben örömre ad okot, de a földön megkezdődnek a világméretű jaj kiáltások sorozata.


Ez 1914-ben történt. Amit már tudunk."


Az Úr Jézus először 1914 körül jött el?:)


János

12,30 Felele Jézus és monda: Nem én érettem lőn e szó, hanem ti érettetek.


12,31 Most van e világ kárhoztatása; most vettetik ki e világ fejedelme:


12,32 És én, ha felemeltetem e [rész 3,14.8,28.] földről, mindeneket magamhoz vonszok.


Ajánlom figyelmetekbe a 12.31-et. Ez nem igazán 1914-ben volt:) Ahogy megmondtam a 2. hsz-ben, jön a játék a számokkal

2018. júl. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért használja ezt az erőteljes kifejezést, a jövőre vonatkozóan, mert annyira biztos, hogy megfog történni.


Ha akkor amikor a kijelentés történt, úgy volna, ahogy állítod, akkor azon időben kellett volna történnie ezeknek az eseményeknek a megvalósulása.

De a keresztények nem tapasztaltak ilyet, csak az isz. 70-ben történt Rómaiak által leigázott Jeruzsálemet.

Amiért a figyelmesek a hegyekbe menekültek. És megúszták azt ami ott történt.

2018. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 lilla64 ***** válasza:
9-es válaszolónak.Neked tényleg fogalmad sincs a történelemről.Nem hallottál a harminc éves háborúról?Az is a világháború előtt volt
2018. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!