Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ilyen kegyelmi...

Szerintetek ilyen kegyelmi ajándékokkal milyen hivatást válasszak?

Figyelt kérdés

Szerénység, szemérmesség, segítőkészség, az emberekben a jót keresem mindig, optimizmus, kedvesség, tanítás (de nagyobb csoport előtt nem szeretek beszélni, szerepelni), gondoskodás, együttérzés, mindig a probléma megoldására fókuszálok, tanácsadás, másik emberrel szembeni türelmesség, biztatás, gyógyítás (de inkább a lelkiekben, mert a vért sajnos nem bírom)


28 éves, nő vagyok (pszichológus nem szeretnék lenni)


Szeretném használni ezeket az ajándékaimat és mindenképpen Istennek tetsző hivatást szeretnék. Szívesen fogadok minden ötletet!



#vallás #ajándék #hivatás #hit #kegyelmi ajándékok
2018. júl. 22. 13:29
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha Önök is leírnák milyen kegyelmi ajándékokat kaptak, mert süt a negativitás 1-2 hozzászólásból. Bátran írják le pozitív tulajdonságaikat ide s nézzék meg,mennyi jó van Önökben és gondolkozzanak,hogyan tudnák azt a sok jót,ami Önökben van kamatoztatni!
2018. júl. 22. 14:53
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Bolti eladó.
2018. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Úristen... ugye ez a kérdés, és a válaszok nagy része kamu?

Legyél bármi, aminek semmi köze a gyerekekhez, mert ezt a "Istentől kaptam a kedvességemet" hülyeséget semmilyen körben nem szabad terjeszteni.

De, hogy ne sértődj meg a válaszomon, ápoló, idősekotthonában gondozó.

2018. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
miniszteri kabinetvezető ill. politikus táskahordozó
2018. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Istent tegezed, akkor az itteni válaszolókat miért magázod? A fő kérdésben is tegező formát használtál.


Ahogy előttem is írták, Tőle kérd a vezetést és útmutatást (azzal kapcsolatban, hogy hol leszel áldássá mások számára), ne emberektől.

2018. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem az a típus vagy, aki jót szeretne, csak ne kelljen érte tenni?
2018. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Megsértődhetsz nyugodtan, de egy valódi szerény ember nincs ennyire tisztában azzal, amilyennek a külső szem látja, hogy jóságos, kedves vagy szerény és a többi.


És akkor válaszold meg szépen a kérdést is: miért nem Istent kérdezed?

2018. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem nincsenek, vagy legalábbis nem felismertek még a kegyelmi ajándékaim. Egy biztos, szerény nem vagyok. Pl. szoktam dicsekedni avval is, hogy én vagyok a világ legkisebb óriása és legnagyobb törpéje egy személyben! Mi ez, ha nem gőg és önimádat?


Nos, ha Ön irányítást szeretne az Úrtól, kérdezze lelki vezetőjét. Nekem konkrétan felcsúszott a szemöldököm a homlokomra, mikor legutóbb a tanácsát kértem életvezetési ügyben, de ez nem zárja ki azt, hogy Önnek nagyobb szerencséje legyen. Megjegyzem, létezik egy B verzió is, ezt pályaorientációs tesztnek hívják. Kevesebb benne a lelkiség, de több benne a szakmaiság.


Sajnos a fenti tulajdonságok egy jó része, amiket Ön ír, nem relevánsak pályaválasztási szempontból. Viszont rendkívül értékesek lehetnek személyközi szempontból. Remélem, az emberi kapcsolatai jobban működnek, mint a hivatáskeresés. Ha tudnánk, milyen munkát végzett eddig, mihez van huzalama ill. mi a hobbija, többet tudnánk segíteni.


Apropó, miért nem akar pszichológus lenni?

2018. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Legyél édesanya! Vagy óvónő, tanítónő, szociálismunkás, lelkisegély szolgálatos. Értelemszerűen olyan szakmát ahol emberekkel foglalkozhatsz. Államigondozottakkal is foglalkozhatsz.
2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
Foglalkozz állatokkal.
2018. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!