Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Erről mi a véleménye a tanúknak?

Erről mi a véleménye a tanúknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt nem provokálásnak szánom, őszintén érdekelne a véleményük. Hogy tudjátok ezt összeegyeztetni a hitetekkel?


2018. júl. 30. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Tévedés, nem szakítanak a Tanúk senkit szét a családjától. Több más ország vezetői nyilatkoztak, milyen aljas dolgokat művelnek a Tanúkkal.

Csak az ilyen hatalmukat féltő rosszindulatú emberek csinálnak ilyet, mint amit Jézussal is tettek.

Védtelen emberekre támadni, állig felfegyverkezve.


Egyébként is Ott az Ortodox egyházvezetők uszítására, kegyetlenkednek, és vernek meg testvéreket, amiben maguk a Papság is részt vesz, nem egy testvér szenvedett arccsont törést, illetve súlyos megaláztatást.

Nézz rá az emberekre, egyáltalán nem veszélyes családokat rongáló emberek. Egyszerű kedves emberek, akik békésen gyakorolják a hitüket.

alávaló dolog, ilyet kitalálni, csak hogy a tettlegesen fellépő gonosz vallás vezetőknek adj igazat....


Láthatod a videón, milyen aljas módszerekkel akarnak bűnt kreálni. szégyelld magad.


Ha így lenne, akkor nem lenne negatív vízhangja:

[link]

[link]

S ha a Tanúkra ilyen habitussal támadnak, vajon a valódi veszélyekre miért nem?

Válasz: Sátán védi az Övéit.

2018. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Mondtam én, hogy inkább letagadod...

A környezetemben több Tanút is ismerek, egyet a saját családomban is. Micsoda véletlen, röviddel a csatlakozásuk után mind faképnél hagyták a családjukat, jó ha egyáltalán visszaköszönnek manapság.

Egy ex-Tanú ismerősöm adta meg a magyarázatot, miszerint a nem-Tanú családtagoktól, barátoktól a szervezet folyamatosan próbálta őt elidegeníteni. Mint minden szekta, nyilván JT vezetői is tartanak tőle hogy azért nem minden tagjuk reménytelen eset, és ha sokat lógnának épeszű emberek között, idővel csak leesne nekük is, hogy nem mindenki más a hülye.


De tessék, állítsd csak be ezt is hazugságnak! Csak azt remélem, őszintén, hogy idővel azért te is észhez térsz, és nem egy ilyen csaló szervezetre pazarlod el az életed. A legjobbakat!

2018. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a tanuk félre beszélnek.


nem más esetekről van szó, hanem KONKRÉT utóbbi 20 ÉV TEVÉKENYSÉGERŐL! és

ami teljesen megengedett és hivatalos.


a KÉRDÉS 1 DB RENGETEG SZÁMLÁT,SZERZŐDÉST,HÁBORÚBA VALÓ BEFEKTETÉSEKET TARTALMAZÓ PDF ANYAGOT TARTALMAZ.

ami tevékenységek az elmúlt 20 év alatt FOLYAMATOSAN GYŰLTEK ÉS GYŰLNEK !!! és


HIVATALOSAN !!!!


természetesen adóhatóságnál, és hivatalos usa állami intézményeknél ott van mivel számukra készültek!!!


soha sem tagadta és nem is fogja az örtorony vállalkozás szekta!


pont akkor lenne IGEN KOMOLY probléma ha ezen iratok NEM EZEKET TARTALMAZNÁK!


itt csak arról van szó,

hogy

senkinek semmi köze hozzá

AKI NEM TULAJDONOS VÁLLALKOZÓ a zártkörű részvénytársaságban!

2018. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

&12


Ha valaki így tesz a nem Tanú családjával, az szégyellje magát.

Én minden rokonommal tartom a kapcsolatot, és elmondhatom, hogy a testvéreim akiket itt ismerek sem fordítanak hátat a rokonaiknak. A világban édesanyám testvére akit akkor keresztanyámként szólítottam, mai napig is beszélek látogatok, és nem haragszik, hogy már nem szólítom Kereszt szülőnek.

Ugyanakkor a húgom a Bátyám is akik nem tanúk, rendszeresen keresnek fel telefonon, ill. személyesen, és a férjemmel mi is meglátogatjuk Őket.


Engem senki az ég világon nem beszélt le a rokonaimról, és ilyen a Bibliában nincs is.

Esetleg arról lehet szó, hogy a világi rokon olyan agresszív, vagy rossz dolgokat tesz direkt, hogy a Testvér a béke érdekében, inkább nem megy arra.

2018. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a kérdés a pdf el nem a a családok dolgaira vonatkozott azt gondolom,

de a család is teljesen tiszta helyzet a tények miatt, nincs mit magyarázni rajta semmi már, hanem csak INFORMÁLÓDNI annak szintén a neten róla aki kevesebbet tud :


ez nem támadás a tanuk ellen, hanem a VILÁGON a normális ember és családszerető, családod védelmező

TÖBBSÉG VÉGÍTÉLETE a SZEKTA VÁLLALKOZÁS ÉS AZ ÖSSZES JEHOVA VEZETŐ FELETT!


a goole keresőbe még ennyit is elég beütni, hogy " JEHOVA " .

ELÉG NAGY SZÉGYEN hogy még komolyan sem kell rákeresni mert ez is elég!

és ontja ontja azonnal LEGELŐL TÖMEGÉVEL a

weboldalakat a az emberiség CSALÁD ELLENI BŰNCSELEKMÉNYEIKRŐL!


a rengeteg NEGATÍV SÖTÉT cselekedeteken NINCS SEMMI MAGYARÁZNI VALÓ az okok keresével.

mert elegek a tények magukban!



"Jehova Tanúi olyan szervezet, amely családokat választ szét, gyűlöletet kelt, és emberi életeket fenyeget.


ez bírósági végzés ítélet !


rengeteg a panasz mindenfele!


az egész világon rengeteg családot tettek tönkre !

és ez SÚLYOS BŰNCSELEKMÉNY !

2018. júl. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a család elszakítást nem lehet tagadni! Az a legnagyobb hiba, hogy 12-14 éves gyerekeket is bemerítenek. Utána, ha tizrnévesen esetleg beleszeret egy világi lányba, együtt járnak ( nem paráználkodnak) kiközösítik. És hopp, már a tanú szülők nem is beszélhetnek vele...nem egy családot ismerek, ahol a nagyi még nem látta az unokát, mert a lányát kiközösítették. az én gyerekeimmel 8 éve nem áll szóba a nagyanyja... még jó, hogy nem szakítanak szét családokat....mi lenne, ha azt tennék...:)
2018. júl. 31. 13:42
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem az jutott az eszembe amit sok magyar ember szokott mondani, hogy


" amilyen az ADJ ISTEN olyan a FOGADJ ISTEN! "


a jehova vezetőkkel ugyan ezt kellene alkalmazni mint amit ők is közülük rengetegen tettek és tesznek, hogy nyomorék családokat csinálnak ÖRÖKRE hogy először tesznek aztán esetleg gondolkodnak hogy mi lett a következménye de ez a RITKA.


ELŐSZÖR gondolkodás nélkül tehát velük is és a családjaikkal is UGYANEZT megtenni a törvényeket betartva ÖRÖKRE

maradandóan !

aztán ELNÉZÉST BOCSÁNATOT KÉRNI

HOGY SAJNÁLOM, már megváltoztam és a múlton nem lehet már változtatni tudom ,

ezért ne haragudj de nem gondoltam volna hogy ez lesz a következménye. ÉS OTT HAGYNI ŐKET NYOMORÉKKÉNT NYUGODT LELKIISMERETTEL!


még ez is igazságosabb tett a megállításukra mint hogy tovább romboljanak büntetlenül.

2018. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Zsolt. 119:165

Bőséges békéjük van azoknak, akik szeretik törvényedet,

és semmi sem tudja a botlásukat okozni.

2018. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!