Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, nektek mi a...

Keresztények, nektek mi a véleményetek Kend Hovindrol?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 12:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerem, de maga az alapján amit most látok róla a net-en, én óvatos lennék a helyedbe.
2018. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lejáratja a vallást azzal, hogy áltudományos hazugságokat terjeszt a keresztények nevében.
2018. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
A kereszténység szerint az adócsalás igen nagy bűn, egy adócsalóról mi véleménye lehet egy kereszténynek?
2018. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

Ha Ő nincs, nem is tudtam volna, hogy kamu az evolúció és a hatnapos teremtés/6000 éves Föld igaz és nem csak mitológia a teremtés könyve. Személy szerint hálás vagyok neki. Csípőből buktatja az evolúciót. Nem csoda, hogy senki nem mert vele kiállni vitatkozni, hanem hátba támadták a személyét.

Lehet, h adócsaló, nem tudom, de azt tudom, hogy Jézuson kívül nem létezett bűntelen ember és nem is fog

2018. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%

Egy tipikus hamis próféta, aki abból él hogy a tudománnyal kötözködik, és sok elvakult fundamentalistának tetszik, akármekkora sületlenségeket is hord össze.

Hál'Istennek azért a 21. században már egyre kevesebb az olyan hívő, akit még az ilyen - középiskolás tudással is könnyen cáfolható - mesékkel meg lehet vezetni, de a tevékenysége mindenképp kártékony. Hiszen ha valaki elsőként pont az ő nézeteivel találkozna a vallással kapcsolatban, könnyen azt hiheti, hogy más hívők is ennyire ostobák, és máris sikerült az illetőt elijeszteni Isten útjáról. Ez pedig baj!

2018. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
22%
Minden videója tudományosan bizonyított és sok mindenre választ ad, általa tértem meg. Persze abba, aki szeret a bűnben lenni, annak ő szálka. Az adócsalás alól pedig tisztázta már magát, friss hír meg nincs róla.
2018. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

2-,,"Hogy lejáratja a vallást azzal, hogy áltudományos hazugságokat terjeszt a keresztények nevében."

Mik pontosan ezek az áltudományos hazugságok?

2018. aug. 3. 14:42
 8/37 A kérdező kommentje:

6- ""Hál'Istennek azért a 21. században már egyre kevesebb az olyan hívő, akit még az ilyen - középiskolás tudással is könnyen cáfolható - mesékkel meg lehet vezetni"

Milyen mesék,idézz és cáfold meg pontosan?


Én nem vagyok hovind hívő,csak szeretném tudni az igazságot erről!

2018. aug. 3. 14:44
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatilag minden állítása hamis. De szívesen megmutatom, ha tényleg érdekel.

Válaszd ki bármelyik állítását, amikor tudomántoskodni próbál, és megmutatom hogy az az állítása épp miért téves!

2018. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A varvok nem egy éves lerakódás rétegek, hanem gyorsan alakultak ki. Levelet találtak egy varvban,amit több száz, ezer év lenne,ha betemetné a varv!
2018. aug. 3. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!