Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel Isten bennünk van, ha...

Mivel Isten bennünk van, ha sokan akarjuk a világvégét akkor eljöhet?

Figyelt kérdés
Lehet ezért sem tudta Jézus megmondani? Mivel bennünk van Isten, akkor akarattal mi is előidézhetjük...
2018. aug. 5. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez így hülyeség. Nem is értem, hogy valaki miként vonhat le ilyen következtetést.
2018. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha benned lenne Isten, ezt a kérdést fel sem teszed.
2018. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Isten ha bennünk is volna, akkor a szeretetben és lelkiismeretben nyilatkozna meg.

Nem egy undorító ezotérikus erő és nem egy pusztító fegyver.

Normális ember nem világvégét és bosszút akar, hanem igazságot és életet.

2018. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Te nem vagy Isten, és nem is irányítod Istent. És nem bennünk van, legfeljebb a Szentlélek lehet bennünk, de ott is a Szentlélek "irányít" téged, nem fordítva.
2018. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy lenne, ideje kiműteni.
2018. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, mayavada filozófia! Vagyis mi egyek vagyunk Istennel. Hát a mayavadi hívők váltig állítják, hogy minden illúzió. Na de akkor mi hogy kerültünk illúzióba, ha egyszer istenek vagyunk?

A 4. válaszoló írásán nevettem amúgy, de nem azért mert hülyeségeket írt, hanem pont ellenkezőleg: az igazat írta le, keresztény nyelvileg. És megdöbbentett, hogy mennyire érti az igazságot! Lehet, hogy én fele annyira sem értem. Bárcsak mindannyian ismernénk, tudnánk az igazságot!

2018. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 világvége1 ***** válasza:
Nincs bennünk Isten. Akkor jön el a világvége, amikor Isten akarja: 2300 körül.
2020. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!