Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A dianetika (szcientológia...

A dianetika (szcientológia ága) működik vagy kamu?

Figyelt kérdés
Valakinek van saját tapasztalat ??
2018. aug. 5. 15:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

A feltalálója nem egy tudós, orvos vagy pszichológus volt, hanem sci-fi író. Szerinted mennyire működhet? Természetesen kamu.

Egyébként nem kell hozzá saját tapasztalat, home szereket se szedtem sose, de tudom, hogy a desztilált víz nem gyógyít semmit.

2018. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy minden működik benne 100%-ig,de a traumák feldolgozása elképzelhető,gondolom nem azért keresett annyi pént vele, mert nem vált volna be senkinek!
2018. aug. 5. 15:17
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
azért keresett annyi pénzt vele, mert amerikában sok a hülye. a desztillált víz hosszú távon MEGÖL téged. kimossa a szervezetedből a sókat és felrobbannak a sejtjeid. nem tűnik túl vonzó halálnak.
2018. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
traumák feldolgozására meg ott a pszichológus
2018. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mi köze van a dinanetikának a desztillált vízhez? A kérdés nem ez volt
2018. aug. 5. 16:52
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
tök mindegy, a szcientológia atyjában nem bízunk és kész
2018. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Hohohohooogyne mukodne, nagyon is jol mukodik!! Ezt sajat tapasztalatbol irom. 6 ev alatt 130 milliot kerestem vele dianetikuskent, erre tudnad mondani hogy nem mukodik? :DD
2018. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Kamu.

Maga az író is sci-finek írta, pénzlehúzási szándékkal.


Másfelől hallgattam egyetemen pszichológiát, és a szakszavakat is rosszul használja.


Harmadszor teli van önellentmondással, saját állítása szerint is teszteletlen hazugság a könyv.


Akkor miről beszélünk.


De ha te eldöntötted hogy Xenu vulkánokba dobált űrlényeket DC-8-asokról, és hidrogénbombákat dobált rájuk, akkor meg minek kérdezel.

2018. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hallottam, hogy belevették a hindu, buddhista tanokat is. De hogy melyiket, meg mennyire, azt már nem tudom. Ettől tűnhet hitelesnek, de csak bemocskolják ezeket a hiteles tanításokat, utakat!

Akkor legalább miért nem hiteles dolgot akarsz elfogadni?

Mi a vonzó a szcientológiában?

2018. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok szcientológus lenne, csak érdekelnek a pszichológiai módszerek,mint az auditálás.
2018. aug. 5. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!