Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi baj van azzal hogy néha...

Mi baj van azzal hogy néha hallom Jézust?

Figyelt kérdés

Szoktam beszélgetni Jézusal, a hangját is hallom amikor szól hozzám, megosztom vele a gondjaimat ő meg halgat cserébe és áltálban annyit mond jol csinálod gyermekem, ezzel mi a baj egyes emberek szerint? Van hogy magátol szol hozzam váratlan helyzetekbe látni is szoktam, szerencsére csak a lakásban. Nem tudom mit csinálnék ha az utcán hozzámszólna egyszer, nem reagálhatnék, néha egészen pimasz értelmetlen dolgokat is mond, jobbkedvere derít. Anyukámnak elmeséltem és szerinte nagy a baj de sztem ez egyáltáln nem baj...

ilyenkor mit lehet csinálni?

22/L



2018. aug. 7. 20:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mit akar tőled Jézus?
2018. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

1Kérdezd meg tőle hogy mit akkar tőled és írdle a válast ide koszi


2Mit értesz az alat hogy pimasz és értelmetlen ??



3 mindenféle képen tegyél felneki kerdeseket hogy mit akar toled de meny el orvoshoz is a biztonság kedvéért mert ha osze visza beszel az nem a legjobb... meg lehet h valami gonosz lény ami Jézusnak adja ki magát. Nehéz eldonte o hogy melyik mert tul keves informaciot adtál meg...

2018. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Azzal nincs baj, ha hallod Jézust! Szerintem inkább azzal van a baj, hogy sokan nem, vagy nem is akarják hallani, mert "nézvén néznek, de nem látnak, halván hallanak, de nem értenek, mert megkövéredett ennek a nemzedéknek a szíve".


De vannak veszélyei is ennek, mert aki nem ismeri Jézust nagyon pontosan és egyértelműen az Evangéliumok alapján, az könnyen a "szemtelen" szellemek játékszerévé válhat. Tehát nagyon pontosan tudni kell, hogy Jézus miket tanított, cselekedett, mert ez alapján lehet eldönteni, hogy valóban Jézus szól hozzád, vagy valami félre vezetni akaró entitás.



"Életetek eligazításában nem a Biblia a forrás, hanem a Szentlélek, Akinek ha átadjátok értelmeteket, akkor karizmák kezdenek működni bennetek. A karizma nem más, mint egy olyan emberi képesség, melyet Lelkem megtisztít és fölerősít a közösség javára. Most elmondom, mit nem ismert és értett Johannes Gréber.


Isten nem sugall igazságot, mivel az igazság nem más, mint a valóság tudati tükrözése. Isten VALÓSÁGOT sugall. Miután e VALÓSÁG átszűrődött valakinek tudatán, az illető ezt éli meg IGAZSÁGNAK. Tehát mindenképpen rányomja tudatának foncsorozott tükrét a sugalmazást kapott lény arra a valóságra, melyet IGAZSÁGNAK fogalmaz meg. És mint tudjátok, ahány foncsorozás, annyi igazság egy-ugyanazon valóságot illetően.


Most mondom az ismert példát: Egy képet nézve, kaptok némi ismeretet a kép alkotójáról. Még több ismeretet tudtok meg róla, ha az alkotó falujából jönnek emberek, és beszélnek róla. De a legtöbbet és legtisztább ismeretet akkor kapjátok, ha maga az alkotó jön el, és beszél önmagáról.


E példa alapján már a teremtés (kép) ad némi ismeretet Istenről. Sokkal több ismerethez jutnak azok, akik a sugalmazás (Biblia) által igyekszenek nagyobb istenismeretre. (Az alkotó falujából jött emberek által kapott ismeret), de minőségileg és mennyiségileg egyaránt tisztultabb és több ismeretre jut az, aki a MEGTESTESÜLT IGÉT hallgatja. (Maga az alkotó jön, és beszél önmagáról.)


Gréber ez utóbbival nem számolt. Sőt! Szinte egyetlen felekezet sem számol ezzel. Ezért van az, hogy a Bibliából mindent ki tudnak olvasni, és mindennek az ellenkezőjét is. Így aztán a Biblia teljesen alkalmatlan arra, hogy a Biblia alapján állók egységre jussanak, bárhogy is akarják.


Valamit a kézrátételes gyógyításról. Ez is karizma, bár meg lehet tanulni. Ez így ellentétnek tűnik, de nem az. Miért?


Ha valakit megsimogatsz szeretettel, akkor ettől jobban érzi magát az illető. Ha ehhez társul még az is, hogy szíved szeretetét élő hittel összekapcsolod a benned élő Isten szeretetével, akkor ez bizony karizma, mert Én Lelkem által ott élek minden szerető szívben, s szeretetteljes simogatását megtisztítom, fölerősítem annak javára, aki éppen e kézrátétel boldog részese.


Hitben és örömben tedd kezed szerető testvéredre, hogy gyógyítani tudjam őt általad. Természetesen a lélek gyógyulása az első, sőt, kizárólag ez a fontos. Minden más mellékes. Ahol azt látom, hogy a test gyógyulása nem segíti elő a lélek gyógyulását, ott nem válhat karizmává semmiféle simogatás, semmiféle kézrátétel.


Megáldalak az ÉRTELEM LELKÉVEL."


Jézus; A HANG - könyv 278

2018. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 KZitus ***** válasza:
4%

Szia


Mivel anyukád már 22 éve ismer és szeret, ő tudja a leginkább mi történik veled/körülötted, hidd el amit mond, és fogadd el a segítségét.

2018. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondják,ha mi beszélünk Istenhez azt imának hívják,de ha Isten beszél hozzánk azt skizofréniának.
2018. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

"Azt mondják,ha mi beszélünk Istenhez azt imának hívják,de ha Isten beszél hozzánk azt skizofréniának." - tetszik ez a megfogalmazás, egyszerű és könnyen érthető.


Egyébkét, a bibliai Ábrám (ábrahám) is hallott hangokat, hogy ölje le a fiát, és sokat nem teketóriázott, és hamar hozzá is látott volna! (Nem botránkozott meg a Hang eme kérése hallatán, simán neki is látott az előkészületeknek - úgy látszik azokban az időkben, és azokon a földrajzi területeken "szokásban volt" gyerekeket feláldozni isteneknek).

2018. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

...néha egészen pimasz értelmetlen dolgokat is mond,...


Nem, Jézus nem beszél badarságokat. Kérd meg a hangot, hogy imádkozza el az Üdvözlégy Máriát, ez egy angyalnak csak nem lehet gond!

2018. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Más tüneteket nem tapasztalsz, pl: idővesztés, furcsa zajok olyan helyekről ahonnan nem jöhetnének, alakok a szemed sarkában amik eltünnek ha visszanézel stb? Ha igen akkor mindenképp menj el szakemberhez (pszichológus vagy pszihiáter nem pap vagy lelkész) de én a helyedben most is elmennék mert, és most figyelj nagyon, hangokat hallani és Jézust halucinálni helyekre nem épp egészségre utaló jelek.
2018. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

Angyalt írtam? Bocs, nem egészem erre gondoltam. De Jézusnak sem lehet gond a Szűz Mária elimádkozásával.


Viszont a pszichiáter felkeresése sem rossz ötlet.

2018. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Manócska1 ***** válasza:
66%
szerintem is menj orvoshoz,szakemberhez.. sajnos,tapasztalatból mondom mert volt szerencsém mentálisan beteg emberek között lenni..
2018. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!