Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire számítok hívő katolik...

Mennyire számítok hívő katolikusnak, ha rendszeresen járok templomba, imátkozom is, de nem gyóntam kb 15 éve? 37/f

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 12:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

Templomba jársz, katolikus vallás szerint vagy megkeresztelve,

tehát gyakorló katolikus, vallásos vagy.

Az, hogy hívő vagy-e mindettől független, mert lehetsz hívő akkor is, ha a templomot messzire elkerülöd.

2018. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
58% veled valami nagyon nem ok. Az impotencia betegség. Semmi köze az átkokhoz. Lehet veleszületett vagy kialakult; fiziológiás vagy pszichés eredetű. "Kapni" nem lehet mert nem fertőző, abban az értelemben sem lehet ahogy te írtad mert akkor kb az összes pedofil erőszaktevő megérdemelné, nem?
2018. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Most nem értem, hogy miért bűn az impotencia? Inkább örülj neki, szexuális vétek kizárva.
2018. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tinikoromban gyóntam, hogy sokat matyizok. Erre a pap azt mondta, hogy Isten meg fog büntetni, nem fogom érteni, hogy miért nem jönnek össze a csajok. És így lett. 19 évesen volt barátnőm de már nem állt fel . Tehát az átok igaz lehet.
2018. aug. 9. 14:29
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem átok! Az impotenciád csak a fejedben van. Egy ilyen blokkot egy jó pszichológus simán kezel. A helyedben felkeresnék egyet. Lehetséges, hogy egyszerűen orvosolható a problémád.


(csak zárójelben, milyen keresztény az aki varázslatban hisz és milyen pap az aki átkoz? Én úgy tudom, hogy a mágia BŰN!!!)

2018. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#14

Teljesen katolikusnak, kereszténynek számítasz.

Ha nem élsz életvitelszerűen bűnös állapotban (pl. vadházasság), akkor bátran menj el gyónni is, nem fog kinevetni. Sőt az Eukarisztiva vétele segít, hogy ellent tudj mondani a bűnnek.

Természetesen nem vagy elátkozva, nem kell foglalkozni a szektással (más kérdéseknél is éktelen ostobaságokat ír), aki felvetette, hogy lehet őseid bűnei miatt átkoztak el. Badarság, sőt ostobaság.


Lelki problémáiddal fordulj a paphoz, fizikai, testi gondjaiddal pedig orvoshoz. Számtalan oka lehet problémádnak, nem tudom voltál-e vele orvosnál.

2018. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta,hogy elátkoz, hanem azt hogy nem fogom érteni hogy miért nem jönnek össze a csajok, ha továbbra is sokat matyizok.
2018. aug. 9. 14:45
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

"(csak zárójelben, milyen keresztény az aki varázslatban hisz és milyen pap az aki átkoz? Én úgy tudom, hogy a mágia BŰN!!!)"

A pap nem átkozta, csak rá akart ijeszteni, ami egyébként helytelen dolog valóban.

Az első felében igazad van, én babonának nevezném, ami tényleg bűn.

2018. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A mostani lányok miatt van. Sajnos a nagy többség romlott, lehet szexuálisan kihívó, ezért is jelenhet meg nálad impotencia.

PL. nekem is volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy miért nem 20-21 cm a fütyim. Azt inkább ott kell hagyni, ha magamra veszem, most nem állna fel. Volt aki durván szétugrálta a f*rkam, azután már majdnem azt hittem, hogy többet nem áll föl, annak is menni kellett.


Úgyhogy nekem 1001 okom lehetett volna erre, a matyizásról nem is beszélve.

2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem lelki okok. Sajnos ránèzésre is látszik q baj. Olyan, mint ami el van sorvadva. A zacsi lóg, a fütyi össze van esva.
2018. aug. 9. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!