Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek békés az Iszlám?...

Szerintetek békés az Iszlám? Nem feltétlenül kérdezni szeretnék hanem vitázni . Érveim vannak .

Figyelt kérdés
Szerintem az Iszlám egyáltalán nem békés . Írjátok válaszba a véleményeteket ?

#vallás #iszlám #érv #béke #gonosz #mocskos pszihopata
2018. aug. 15. 02:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Érdekes mód, ahova keresztények betették a lábukat, ott valami fejlődési tendencia figyelhető meg, de te mit látsz azokon a vidékeken, amiket az iszlám ural?
2018. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

"Érdekes mód, ahova keresztények betették a lábukat, ott valami fejlődési tendencia figyelhető meg, de te mit látsz azokon a vidékeken, amiket az iszlám ural?"


Ez a kijelentésed nagyfokú tudatlanságról árulkodik. Muszlim államok az elmúlt 1400 évből az első 1000 évben fejlettebbek voltak Európánál. A 20-as válaszló pedig leírta mi a keresztény országok gazdagságának forrás.

2018. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

"1400 évből az első 1000 évben fejlettebbek voltak Európánál"

Én, ahogy már előbb is írtam, a jelenlegi tendenciát vettem alapul, nem pedig a több száz évvel ezelőtti állapotokat. :) Az meglehet, hogy fejlett volt, akkor, az akkori viszonyokban, viszont jelenleg ez nem mondható el.

2018. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Lux morulus ***** válasza:
44%

"Majd akkor állok le vitázni egy ilyen komoly témáról, ha a pont elé nem raksz szóközt, és a vesszőket is jól kezeled."


Tényleg fontos a nyelvhasználat, fontos a retorika, szemantika, szemiotika, azon belül a pragmatika, szintaktika.


A nyelvtudományokkal foglalkozó emberek számára,ám estünkben - ezen a fórumon -csak simán "nyelvtannáci" szinezetet ad, és paravánként funkcionál a hozzánemértés eltakarására.

Bízom benne, hogy tudsz te ennél jobbat is.

2018. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Lux morulus ***** válasza:
44%

Kérdező!


Az iszlám, valóban nem békés vallás.


Ha valóban érdekel, írhatok róla egy kicsit kifejtősebben.

2018. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

21 meg 23 mi a retekről beszélsz?????? milyen fejlődés ahova a gyarmatosító keresztények betették a lábukat arról beszélsz hogy szétrabolták Indiát pl? Meg Afrikát? Afrikának olyan a sorsa mintha a magyaroknál 1000 2000 évig lett volna a török meg még mindig kizsákmányolnák a munkaerőt. Fejletlen muzulmán? Menjél már el Dubaiba meg Qatarba (A világ legfejlettebb országa) és Szaud- Arábiába és meglátod hogy mi van ott.


[link]


ilyen van Nyugat Európában? vagy Magyarországon?

2018. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy a közel-keleti iszlám és népesség mért olyan őrült, amilyen. Mert Kazahsztántól Indonéziáig szintén úgy hívják a vallást, azt mégse hallasz onnan egy pisszenést sem...
2018. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
A nevemben a korom az AttilaKovács 1 és 2 mivel az AttilaKovács név nagyon gyakori mögé raktam 1 , 2 . Nem figyeltem a helyesírásra .
2018. aug. 16. 00:47
 29/44 Lux morulus ***** válasza:
90%

[link]



Ez nem a fejtettség bizonyítéka, hanem a pénzé.


Az ott lévő épületeket, infrastruktúrát, azok technikai gépészetét, mind külföldi VALÓBAN fejlett országok építették ki, és alkották meg szellemileg.


Attól, hogy véletlenül van olaja, amit eladhat, attól még ugyan az a "teveb©szó" mentalitása maradt, mint ami volt.


Ennek semmi köze, a fejlettséghez.

2018. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Lux morulus ***** válasza:

Node... Atika !


Hol van ez?


"Nem feltétlenül kérdezni szeretnék hanem vitázni . Érveim vannak ."


Majd segítek, ha nem megy, de azért mondhatnál valamit.

2018. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!