Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek békés az Iszlám?...

Szerintetek békés az Iszlám? Nem feltétlenül kérdezni szeretnék hanem vitázni . Érveim vannak .

Figyelt kérdés
Szerintem az Iszlám egyáltalán nem békés . Írjátok válaszba a véleményeteket ?

#vallás #iszlám #érv #béke #gonosz #mocskos pszihopata
2018. aug. 15. 02:27
1 2 3 4 5
 41/44 Lux morulus ***** válasza:

Ááá... nincs itt semmi vita. Farok barátom szenved csak,"mohamedán" módra.


Ha elfogy az olaj, elfogy a pénz is. Hiába építettek tornyot, meg szigetet a tengerbe. Ha nem lessz pénz annak is annyi.

Most lehet, hogy presztízs kérdés odamenni lakni,üdülni,- de inkább gerinctelenség- ám ha elfogy az olaj, vége a se©©nyalásnak,jópofizásnak és az országot jelentő "hercegi családnak" - hercegi....röhej - nem lesz pénze semmire. Termelő üzem nincs, mert a burnuszosok csak a pálmafa alatti ülés tudományát sajátították el.


A náci kártya meg, ide kevés lesz. Unalmas érvelési kínlódás, ami hozzád való.


[link]


Szeretném a kérdezőt hallani most már.

2018. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Lux morulus te még nácinak is hülye vagy.
2018. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

lux modus féle fajzatokkal kár is vitatkozni mert akármi érvet ír az ember csak a személyeskedés meg a rágalmazás jön vissza. az ilyet ki kéne tiltani az oldalról meg a kérdezőt is mert bennevan a szabályzatban hogy muszáj kérdezni és nem lehet kiírni kérést v. hasonlót.


lux modus féle elmebetegekkel meg nem áll le normális ember vitatkozni meg fölsorolni 50 érvet meg kiemelnie a hazugságait hogy hol ferdít teljes hazugságot meg linkelgetni hogy dubaiban tényleg lehet aranyban fölvenni a fizetést. Az ilyen dogmatikus "európai" meg a fajtája folyamatosan gyűlölködni fog.

2018. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Lux morulus ***** válasza:

És én személyeskedek mi?


Milyen érvet is, soroltál itt föl?

És mi van, az arannyal? Nem

mondom, hogy olvass vissza, mert fölösleges, úgysem látnád meg mire írtam.


Az én tudásom nem merül ki, az imámok és mollák szavaiban.


Két aranyvirág!

2018. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!