Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mit gondoltok a...

Keresztények! Mit gondoltok a halálbüntetésröl?

Figyelt kérdés
Esetleg azt is megírhatnátok, melyik közösséghez tartoztok.
2018. aug. 21. 18:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én mondjuk most egy ideje nem tudom,hogy minek nevezzem magam,de ha akkor merült volna fel a kérdés,amikor még kétségek nélkül hittem,valszeg akkor is ezt válaszoltam volna: 1. nem mindegy,mire kapja a halálbüntetést. Olvastam itt egy kérdezőt,aki szerint jogos halállal büntetni azt az embert,aki megrongál egy Mária szobrot. Na ez nem jogos. 2. nagyon könnyű kívülállóként,a témához teljesen semleges személyként,érintetlenként könyörületességről pofázni,én is tudnék így. De ha szembekerülnék azzal,aki mondjuk lemészárolja a férjemet és a fiamat és valami oknál fogva én életben maradtam,szemrebbenés nélkül rávágnám,hogy bár halálbüntetést kapna.
2018. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Másrészről pedig ha valaki gyilkosnak nevezi azt,aki támogatná egy súlyos bűnre kiszabott halálbüntetést (mondjuk emberölésért),akkor ennyiből az egy tömeggyilkos, aki szerint egy ilyen mocskot mégegyszer emberek közelébe kell engedni,hadd folytassa,amit elkezdett.
2018. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!