Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták mit gondolnak,...

A sátánisták mit gondolnak, hova kerülnek? A menny gondolom náluk nem játsik, de a pokolba akarnak kerülni? Mit gondolnak, mi van ott?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 19:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ja és visszatérve erre a megkísérteni az embereket dolgot... Te hogyan vezetnél félre 7,5 milliárd embert a Földön, hogy eltereld a figyelmet az EGY igaz Istenről? Én különféle vallásokat alapítanék, az emberi naivitás kihasználására. Kultúránként és népcsoportonként más és más hitrendszereket építenék ki... Így nem kell egyesével megkísértenem senkit sem, az emberek meg úgyis hülyék, egymást is hajlamosak becsapni egy kis pénzért vagy hatalomért... :D A Szentlélek nemzette Jézust ugye? A többit találd ki... Jézus a világ egyik legnagyobb hazugságára az élő és élettelen példa, hogy mennyire át lehet verni az embereket... A keresztény vallás a világ egyik legszánalmasabb és legnevetségesebb paradoxonja... kezdve azzal, hogy EGY az ISTEN és a Szentháromsággal Atya- Lucifer, Jézus- Lucifer teste és Szentlélek- Lucifer fényteste EGY Egységet alkottak Ami szöges ellentéte Isten létének.

1. parancsolat Egy az Isten és semmi vagy senki máshoz sem fogható. Megszegve

2. parancsolat bálványimádás tilalma... bemész egy keresztény templomba, szemben az oltár felett ott egy keresztre feszített Jézus szobor... Megszegve

Na... kérdés?!

2018. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
teista sátánizmusról volt szó, de nem gondoltam, hogy jogi fórumon vagyok, ahol minden szót ki kell hangsúlyozni, tekintve, hogy evidens, mire gondoltam.
2018. aug. 24. 18:13
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyfajta sátánizmus van a LaVey féle... és az nem teista... Függetlenül attól, hogy a templomukban Baphomet szobra áll... de az is csak arra jó, hogy bohóckodjanak... kifigurázva a keresztény egyházat...
2018. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem csak a Lavey-féle van. Igaz, hogy az a legnépszerűbb, de vannak más sátánista irányzatok is. Az viszont igaz, hogy a legtöbb sátánista irányzat valójában egyáltalán nem is hisz Sátánban, többségük csak emós metálos feltűnési viszketegségben szenvedő tizenéves. Ha megnézed a lavey szektát akkor az is gyakorlatilag ilyen: a hippi korszakban jött létre, voltak olyan elkeseredett szűz fiatalok, akiknek nem sikerült kefélniük, ezért megalapították a lavey sátánizmust, maga Antom Lavey is elismerte, hogy: „Nem hiszünk Sátánban, nekünk ő csak az éld ki a szexuális vágyaidat elv megtestesítője”. Ez is csak azt erősítiti, hogy az egész csak szűz tizenévesek szexklubja, hogy kiéljék vágyikat.


Minden tiszteletem azoknak a Sátánistáknak, akik csakugyan Sátánban hisznek és nem ezt a szűz-hippi szektát követik.

2018. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Örülök a kérdésednek. Keresztényként engem is érdekel a téma. :)

Kedves 11-es hozzászóló, ki kell igazítsalak. "Ateista vallás nem létezik. Aki természetfeletti élőlényben hisz, az már nem ateista." Az ateista csak Isten létét tagadja, a természetfelettit nem. A természetfelettit tagadó, az materialista. - De ez nem volt kérdés.

Sajnálom, hogy nagyon eltértek a hozzászólók a tárgytól. :(

2018. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#25

A LaVey féle sátánizmus, nem hisz sem Istenben, sem sátánban... az ember állatias ösztöneiben és a minket körülvevő anyagi világban hisznek... Nem tudom ezt a "szexhippi" marhaságot honnan vette az egyik hozzászóló... Amúgy rendes szertartásaik vannak és meleg párok is házasodhatnak az oltár előtt, mintha rendes egyházi esküvő lenne... Nem tartanak semmit sem rossznak, ami az embertől és emberi cselekedettől, még normális keretek között megvalósul. Így nem hisznek abban, hogy bármiért is eredendően bűnösök lennének, ezért nincs szükségük bűnbocsánatra sem. Nem kínoznak állatokat, nem gyilkolnak embereket és csecsemőket sem, ergo miért legyenek bármiért is bűnösök, az élet nem bűn... Lényegében a legrealisztikusabb vallás lenne minden ember számára.

2018. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26


Ezt maga Antom Lavey-re alapozom, a vele készült inerjúban elhangzottak alapján. Meg te magad is írod: „az ember állatias ösztöneiben és a minket körülvevő anyagi világban hisznek...”

Az, hogy összevissza kefélik egymást számakra azt jelenti az állatias ösztönök kiélése. Maga Anton Lavey is az intejrújában azt ecseteli, hogy náluk fontos a különböző parafíliák és szexuális vágyak kiélése. Mondom én, hogy ez az egész egy hippi-szexklub, ahova az elkeseredett szüzek csatlakoztak. Még abban a videóban is szerepelt egy tag aki, azt mondta, hogy régen egész nap csak hánytatta a félszemű kobráját, de most, hogy ide került már sokkal jobb, mert nem kell feszült legyen amikor kiveri...

Ennek te is utánanézhetsz, fent van neten, csak keress rá.


Ami meg az eredendő bűnt illeti, ez speciel a judeokereszténység hazugsága, mellyel elhitetik, hogy mindenki egy romlott nagy nulla, de se baj mert majd az egyház biztosítja az üdvözülést és te csak szolgáld szép szorgalmasan őket. Szinte az összes többi vallásban nincsen eredetndő bűnösség, még az iszlám is elutasítja és azt vallja, hogy eredendően mindenki jó. Úgyhogy ez nem a lavey-féle bohócokat igazolja, hanem csak a kereszténységet cáfolja.


A másik dolog meg a természetes dolgok iránti undor. Ez is specifikusan judeokeresztény jellemző, csak a judeokeresztények tekintenek a természetes dolgokra elvetendő bűnösségre, mint pl a szexualitásra. De elég ha bármely más vallást megnézel, ott semmi ilyen nincs. Láttál már külső ábrázolásokat hindu templomokon?

Ez sem igazolja a lavey-éket, hanem csak a kereszténység betegességére mutat rá. Nincs ebben semmi realisztikus.

2018. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Hogy hova kerülünk? A föld alá, hat láb mélyen jobb esetben. Tudod te egyáltalán mi az a Sátánizmus, vagy elgondoltad hogy a biblia alapján mi lehet? :D Két.retkes.szó:NÉZZ.UTÁNA.
2018. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!