Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt nem fidesz párti,...

Van itt nem fidesz párti, keresztény ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, pl. én magam. A kérdés azért érdekel, mert a világi ismerőseim szemében a kettő kezd összemosódni. Volt, aki kimondottan nekem szegezte a kérdést, miután megvallottam a hitemet, teljesen más téma kapcsán, hogy "akkor én fideszes vagyok, ugye??". Hirtelen nem is értettem, de egyre gyakoribb, hogy a kettő közt összefüggést látnak az emberek. Mások is vannak így ezzel?
2018. szept. 12. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen, én.
2018. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok "szentfazék", ennek ellenére keresztény vagyok, és rühellem a Fityiszt.
2018. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Én se vagyok "szentfazék", de Istenben mélységesen hiszek, az a lopás, csalás, korrupció, pofátlanság, amit ez a kormány tesz, minden, csak nem keresztényi.

Utálom őket!

2018. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
A kormánytól elég messze áll a kereszténység, így nincs sok köze a kettőnek egymáshoz. Keresztény vagyok, de a fideszre sose szavaznék.
2018. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
ismerőseidnek, akik megpróbálják a kereszténységet a fidesszel összemosni, azoknak fogalmuk sincs, mit jelent a két fogalom. Látszik sem a Kereszténységet, sem a fideszt nem ismerik, akkor nem látnának benne semmi közöset.
2018. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Én is keresztény vagyok, és nem Fideszes.
2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Alex Fly ***** válasza:
85%
Jelen. Keresztény vagyok, tehát eleve nem lehetek Fideszes...
2018. szept. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Aki komolyan veszi a hitét, az ilyen mértékű lopást, fenyegetést (nem kezdem sorolni) nem nézhet el. Szóval jelen
2018. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

Most nem azért mondom, hogy teljesen hiteltelen a korrupció vádja, de gondolkodott már azon valaki, hogy a korrupciót lehetetlen szinte bebizonyítani?

Akik részt vesznek benne, azok elenyésző esetben teregetik ki a szennyest, szinte nincs is ilyen, akkor meg honnan lehet valaki biztos benne, hogy ebben, vagy abban az esetben korrupció történt?

Vannak persze jelek, például pályázatnál nem az olcsóbb ajánlatot fogadják el, de ez a részletek ismerete nélkül nem megítélhető, hiszen ha valaki beletesz anyagot, munkát és rendes teljesítményt nyújt, annak van ára, amíg más meg hitvány alapanyagokkal összecsapja az egészet, aztán kicsit aláígér és tarol, ez igen gyakori jelenség, olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás.

Az persze bizonyos, hogy már ahhoz, hogy valaki komoly értékű munkát kapjon, kell az ismeretség, de az a rengeteg rágalom, a fékevesztett harácsolásról, az nincs alátámasztva, még a Mészáros esetében sem, na jó, az elég idegesítő, beismerem, de az is igaz, hogy pénzt pénzzel lehet csinálni, szóval én túlzásnak érzem azt, ami megy, nem pont alaptalannak, csak túlzásnak, de persze lehet, hogy tévedek.

Az igaz, hogy szeretek bízni az emberekben, a becsületességben, abban, hogy többnyire mindenki jó és volt már keserű tapasztalatom, de többségében mégis úgy gondolom, hogy ebből kell kiindulni.

A politika alig érdekel, mostanában jobban figyelemmel kísérem, de például választásokon is kevésen vettem részt, mert beismerem, nem sokat konyítok a politikához, de az emberek jóságát, becsületességét mégis szeretném hinni.

2018. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

"nem sokat konyítok a politikához, de az emberek jóságát, becsületességét mégis szeretném hinni."

😅😅😅😅😅😅

2018. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!