Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt nem fidesz párti,...

Van itt nem fidesz párti, keresztény ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, pl. én magam. A kérdés azért érdekel, mert a világi ismerőseim szemében a kettő kezd összemosódni. Volt, aki kimondottan nekem szegezte a kérdést, miután megvallottam a hitemet, teljesen más téma kapcsán, hogy "akkor én fideszes vagyok, ugye??". Hirtelen nem is értettem, de egyre gyakoribb, hogy a kettő közt összefüggést látnak az emberek. Mások is vannak így ezzel?
2018. szept. 12. 19:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Látod, már ebbe is belerondított a Fidesz.
2018. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Jelen vagyok! Sőt még kereszténydemokrata nézetű is vagyok. Egy a közélettel nem mélységében foglalkozó ember számára teljesen felfoghatatlan hogy nem vagyok fideszes ha ezt megtudja rólam.
2018. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán értem, hogy a korrupciót kétlő válaszomat miért pontoztátok le ennyire?

Tudtok talán valami konkrétumot?

Elmondhatnátok nekem is, had tudjam én is.

Vagy aki tud ilyet, miért nem a rendőrségre megy?

Az újságíró, a pártszónok is megtehetné ezzel az erővel, de úgy tudom, semmi bizonyítéka nincs még az EU-s vizsgálóbizottságoknak sem, csak valami homályos gyanú áll fent egyes esetekben.

Általánosságban könnyű sározni, bemocskolni embereket, azt mindenkivel meg lehet tenni, de személyesen már félnek a perektől, csak a lejáratás megy.

Félreértés ne essék, nem állítom, hogy nem lehetséges a megvesztegetés, csak azt nem értem, aki ezt állítja, az honnan tud erről vajon?

Pletykák alapján alkot véleményt?

Az szerintem nem helyes, a vádaskodás meg nem keresztényhez méltó.

2018. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

#13

Még a kormány se tagadja, hogy lenne korrupció, elég fanatikusnak kell lenned, hogy azt hirdeted, nincs.

2018. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Katolikus fiatal vagyok, most tavasszal voltam először szavazni. Konkrétan elbőgtem magam a fülkében, hogy nem tudok olyan pártra szavazni, akinek a politikája kicsit is közelítene az értékrendemhez.

Mélységesen elszomorít, hogy a Fidesz a kereszténység védelmének álcája alatt követ el politikai bűnöket. A szószékről való politizálástól meg egyenesen rosszul vagyok. A héten volt Szegeden az egyetemi Veni Sancte szentmise, Kiss-Rigó itt sem tudta megállni az aktuálpoltikát. Gusztustalan, szerintem.

2018. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem azt hirdetem, hogy nincs korrupció, csak azt kétlem, hogy olyan közismert lenne, mint ahogy állítják.

A kormány is csak általánosságban beszél erről, mert ha tudna konkrétumot, mondjuk a rendőrség, vagy az erre hivatalból kirendelt szervek, akkor azok lépnek is, nem?

2018. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%

Nézd, te például, aki pirosat nyomsz a kételkedő írásomra, tudsz valami korrupciós eseményről?

Vagy csak azért gondolod, hogy 'lopnak, csalnak', mert ezt mondja valaki?

Csak nekem furcsa ez?

Milyen keresztény az, aki képes igazságtalanul vádaskodni esetleg ártatlan emberek vesztére, amikor semmi bizonyíték nincs a kezében?

Ez megközelíti a hamis tanúskodást.

2018. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én konkrétan tudok, méghozzá a helyi iskolafelújítást a fideszes polgármester idejében. Persze kérdezheted, hogy miért nem futok feljelenti az EU-hoz. Egyszerű az oka, mert a községnek nem lenne pénze visszafizetni az EU-s támogatást, amit egész biztos, hogy a falun hajtanák be és nem a fideszes ex-polgármesteren, aki egyébként képviselő is volt akkoriban. Elhiheted, nem 1 vagy 2 millió tűnt el.
2018. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Kötelességed a feljelentés, ha nem teszed, bűnpártoló vagy.

Nem a falunak kellene visszafizetni, mert a támogatást az állam kapta.

2018. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Én se nem vagyok keresztény,se FIDESZ párti.Mégis rájuk szavaztam.

Az,hogy ismerőseid ilyet szegeznek neked,az az ő tájékozatlanságuknak az ismérve.

2018. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!