Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valakit érdekel a Szcientol...

Ha valakit érdekel a Szcientológia mélységei, de mondjuk ehhez nem rendelkezik kellő anyagi forrásal, akkor felejtse el az egészet?

Figyelt kérdés

Olyan mitha egy csúcsmodell nőre/autóra vágyna, de semmi esélye rá.


Tehát akinek nincs milliója, nem lehet partner? Marad Jézus, a keresztre feszített? Nagyszerű :(



2018. szept. 14. 19:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy ez a kiválasztottak (gazdagok) "vallása", " Útja"

Csóringereké más.

2018. szept. 14. 19:24
 2/12 Molyember ***** válasza:
93%
Meg még ezer másik vallás. Szélsőségesen szerencsétlennek kell lenni, hogy ezt valaki komolyan vegye. Főleg annyira, hogy költ rá.
2018. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Tudakozodj a neten. Kiábrándult emberek, akik végig mentek a szcientológia lépcsőin, feltöltötték a netre a szcientológia tanítás csúcsát, vagy mélységet, ami egy kb 2 oldalas sci-fi, a gyengébbik fajtából. Ez nekik milliók a került, neked ingyen megtalálható.
2018. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Hol?


Én úgy vagyok vele, amit elleneznek a biztos azért teszik, mert szétrombol egy szépnek látszó álomvilágot.


Abban az időben Jézust is utálták.

Abban az időben Buddhat is megdobálták kővel.

Osho-t is utálták sokan.

Most meg a Szcientológia a mumus.

2018. szept. 14. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Osho csaló, valóban? Nekem sokkal többet segített mint bármelyik vallás.
2018. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Jézust akkor sem utálta mindenki ahogy ma sem szeretik sokan, pláne bembatoj, akik azt hiszik, hogy a vallást úgy kell kiválasztani, hogy tetszik e vagy sem.
2018. szept. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs lé,akkor felejtős.Amúgy tényleg fent a neten minden és egy nagyon xar sci-fi-ért fizetnek ki forint 10 milliókat (100-akat),mire leesik a tantusz (már akinek).
2018. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem kérdező, rosszul tudod. Az nem a gazdagok vallása, hanem a butáké. Pontosabban, néhány ember csinált egy vallást, ami arra épül, hogy sok buta (holmi felvilágosodásért) fizessen nekik. Na persze nem ilyen csúnyán kimondva. Elég, ha isteni igeként teszik.
2018. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 T. Zoltán ***** válasza:
21%
Nem csak a gazdagok vallása. Én Szcientológus vagyok. Amikor megismerkedtem a Szcientológiával havi 80 ezer forintot kerestem és havi 55 ezer ment el tartozásokra. Elkezdtem tanulni és alkalmazni a Szcientológia tanait. Mára havi 300 ezret keresek, és nincsenek tartozasaim.
2018. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Smiley az előzőnek. :)


Válasz a kérdésre:

figyelj! fenn van az egész cucc a neten, ha tudsz angolul. A mai Egyházat azt mondják, el lehet felejteni, az biztos, hogy nagy kockázat lehet oda bemenni.

2019. ápr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!