Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy imádkozzak Istenhez ha...

Hogy imádkozzak Istenhez ha utálom őt?

Figyelt kérdés
Most nagyon kéne hogy lelki erőt adjon. A szívem nagyon jóságos. Csak nagyon neheztelek rá, mondjuk úgy. Így is segít? Ha tényleg szeretet, így is kéne H segítsen nem? Kérlek imádkozzatok ti is értem, nagyon kérlek! 32 N

2018. szept. 17. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit zavaros a kérdésed, de sebaj. Imádkozz nyugodtan, ez nem is kérdés, a lehetőség mindenkinek adott. Még az is lehet, hogy egy idő után már nem is fogod utálni Istent.
2018. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hadd találjam ki: szakítás után vagy és az egész világra haragszol.

Nem jutott még eszedbe hogy azt az energiát, amit önmagad sajnálására fordítasz hasznos dolgokba is fektethetnéd?

2018. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én annyira őszintén mindig is szeretni akartam őt, de rettenetesen sokat szenvedtem a családomtól. Annyira hogy teljesen megkeseredtem. Talán most jött el az idő, hogy újra keressem. Zavart vagyok, és tiszta káosz. Muszáj lenyugodnom. Ez így nem mehet tovább. Azt hiszem már csakis ő segíthet. Már ha érdemes vagyok rá.
2018. szept. 17. 16:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem. ☺ Nem szakítás. Nagyon erős depresszió. Lelki betegség. És persze szerelem. 😊
2018. szept. 17. 16:20
 5/23 Ozmium42 ***** válasza:
Gyere, sírj a vállamon. A másik oldalon.
2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Depresszióra gyógyszert kell szedni, mert az biokémia. Isten abban nem segíthet.
2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ozmium! 😁😁 Nem zavarna ha tényleg sírnék a válladon??
2018. szept. 17. 16:50
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Imádkozzon érted a hóhér!
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Olvasgasd a Zsoltárok könyvét. Teljesen természetes emberi érzés, ha haragszol Istenre, úgy érzed, igazságtalan veled, a zsoltárok is rengeteg ilyen zsoltárt tartalmaznak.
2018. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"A szívem nagyon jóságos. " /De édes vagy/ :)


Amit írtál, az a Te véleményed magadról. Vajon egy kívül álló, mint Pl Isten is így látja?

De megnyugtatlak, nem Te vagy az egyetlen, aki hasonló érzésekkel küzd. képzeld a Bibliában Jónás is egyszer így érzett. Javaslom olvasd el a történetet kezdetnek.


Egyébként Isten nem rugalmatlan és merev. Ismeri a formáltatásunkat, hiszen az Ő keze munkái vagyunk.

Depresszióval, pánikkal pedig sokan élnek ebben a gonosz világban. Annál inkább közelebb kell húzodnod hozzá.


A jw.org honlapon ha beírod a keresőbe azt a kifejezést ami érdekel, akkor sok kiadványt, és filmet találsz ebben a témában./PL:Isten meghallgatja az imát?/

2018. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!