Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora bűnt követek el, ha...

Mekkora bűnt követek el, ha szexelek egy házas nővel, aki már külön él a férjétől?

Figyelt kérdés
Én egyedülálló vagyok.
2018. szept. 24. 17:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
(Máté 5:32) 32 Én azonban azt mondom nektek, hogy mindaz, aki elválik feleségétől, hacsak nem paráznaság miatt, házasságtörésnek teszi ki őt, és aki olyan asszonyt vesz el, akitől elváltak, házasságtörést követ el.
2018. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#5


Mi az elso legnagyobb bunkategoria?

Es milyenek vannak még sorban?

2018. szept. 24. 19:30
 13/28 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kérdező azt szeretné, ha egy tizes skálán jelölnetek ennek a bűnnek a mértékét, ahol mondjuk 1-es az, hogy reggel nem mostam fogat, a 10-es meg az, hogy tömegpusztító fegyvert dobtam egy városra. :D
2018. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
És kérdező: 2,23221
2018. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

12 Bálványimádás és az ezoterika

Párban jár. Jesabel (sátán egyik legnagyobb fejedelem asszonya) két fő csapásvonala.

Varázslás, mágia, és egyebek-ezekkel párosul a bálványok imádása, néma szobrok és egyebek....

2018. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A legsúlyosabb bűn a gyilkosság, a Biblia úgy is nevezi, hogy égbekiáltó bűn.

De nem tudom, hogy az ilyen súlyos bűnöket van-e értelme rangsorolni. Mert bár a Biblia említi, hogy vannak halálos bűnök és nem halálosak, mind a gyilkosság, mind a paráznaság halálos bűnnek számít.

2018. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

15+


Szerintem a többi bűnkategóriát ráérsz tudni, addig míg meg nem térsz.


Isten a tudatlanság idejét elnézi. De ha én tájékoztatlak erről, akkor már nem mondhatod azt, hogy tudatlan vagy.

2018. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Talán picit félreérthető voltam, természetesen a gyilkosság az súlyosabb, mintha összefekszel egy nővel, hiszen mint írtam, a gyilkosság égbekiáltó bűn.

Csak annak nincs értelme, hogy most x bűn a legsúlyosabb, y bűn a 2. legsúlyosabb, z bűn a 3., stb..

2018. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Mansour ***** válasza:

"Isten a tudatlanság idejét elnézi."

Akkor mindenkinek jobb volna tudatlannak maradni...

2018. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Legsúlyosabb a gyilkosság, ezzel nem vitatkozom.

De most komolyan? Ha közös megegyezéssel szexel két ember az súlyosabb bűn, mint a lopás, a hazugság vagy a megerőszakolás?

2018. szept. 24. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!