Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok, fiatalasszonyok! Volt...

Lányok, fiatalasszonyok! Volt már úgy valaki hogy annyira betegesen akart babát hogy megfordult a fejében mi lenne ha nem a férjétől születne a baba?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk, kezdem úgy érezni hogy belefáradtam.

Peteérés előtt és közben mindig reménytelten belevetem magam a projektbe aztán mikor tesztelek és negatív az valami leírhatatlan.

A férjemnek meg már mintha nem lenne ehhez türelme.

Nem is tesz úgy különösebben érte, nem megy vizsgálatra pedig kértem, vitaminokat nem akar szedni, amikor babaruhát vagy tesztet veszek mindig mondogatja hogy minek veszem meg hogy fél hogy pofáraesés lesz megint.

Amikor belekezdtünk megbeszéltük és ő is akarta.

Mostanában megfordul ez a szörnyű gondolat a fejemben hogy mással talán ez könnyebben menne.

Szeretem nagyon és félek hogy ebbe belőrülök hogy nem tudok szülni.


2018. aug. 19. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ugye tudod, hogy ennek rövid kötele lesz?

Értem, hogy akarsz babát, de azért ez már kissé durva!

2018. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A férjed akar gyereket? Először tisztázni kellene a kapcsolatot. Ha igen, akkor menjetek vizsgálatra (marmint ha a "régóta" legalább 1 évet jelent). Aki akar gyereket tesz érte.
2018. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
64%
Hát ez nehéz helyzet,férfiként olvasom,és húú,hát nem tudok erre mit mondani,esetleg annyit hogy a párodnak legyen mégiscsak türelme,bár már lehet pont az a helyzet hogy talán megtett mindent,nem tudom,lehet nincs veszve a remény csak legyen kitartóbb,bár ha mondjuk elég régóta próbálkozik akkor én például megértem őt is.Vizsgálatra kéne menni,ezt meg kell tennie a kapcsolatotok érdekében.
2018. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Másfél éve próbálkozunk, fiatalok vagyunk és tisztázva volt hogy akar e gyereket. Beszéltünk róla és csak úgy hagytuk abba a védekezést és kezdtünk a babaprojektbe hogy azt mondta akarja.
2018. aug. 19. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Fiatalok vagytok. Akkor mire ez a görcsös akarás? Nyugi. Elvezzetek az életet. Babaruha minek?!
2018. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Másfél éve próbálkoztok és már azon gondolkodsz, hogy lecserèled a férjed... Nem is való neked gyerek.... Hihetetlen komolyan...
2018. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Uramisten, te beteg vagy!!! Babaruhát, mikor még terhes sem vagy? Te jobban szereted a meg nem született gyereket, mint a párodat. Menj el egy pszichológushoz, oka van annak, hogy nem jön a gyerek. És nem testi, hanem lelki.
2018. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Volt mar olyan par honapotok, amikor csak szerettetek egymast es nem azert bujtatok ossze, mert muszaj, es kell a gyerek?

Keress egy szakembert, mert aki mar ilyen eszkozokhoz akar nyulni, az valahol az orulet hataran all.

2018. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne csakmpeteeres elott es kozben legyetek egyutt, ne figyelgesd ezt, legyetek egyutt amikor jol esik, akar 2 naponta, akar ritkan, de nem erdemes a felidore gyurni, mert maskor is lehetsz terhes.

Szerintem ne beszelj egy darabig errol, engedd el a temat, mert gyorsan agyara lehet menni ezzel egy ferfinak es elmegy a kedve a babatol es toled is.

Babaruha?! En a 16- 20. Het kozott vettem meg az elso babaruhat valamikor mar terhesen. Nem babonabol, hanem csak a jozan esz miatt.


Szoval szerintem jo lenne ha egy kis bujos par lennetek, nem pedig egy babagyarto gepezet.

2018. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Az első lányunkra 6 évet vártunk. Soha, egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy ha mással próbálkoznék, akkor jobb/célravezetőbb lenne. Egész egyszerűen azért, mert a férjem az alap, ő nélküle nincs semmi. Ő már van és az enyém, és jó. Ezt a kapcsolatot egy ismeretlenért (bármennyire is gonoszul hangzik, hogy így beszélek a gyerekekről) nem adom fel. Mondom ezt úgy, hogy 4 gyerkőc a terv, óvónő vagyok és 20 évesen döntöttem el, hogy jöhetnek a babáink...
2018. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!