Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha eggyet kèrdezhetnèl istentö...

Ha eggyet kèrdezhetnèl istentöl mi lenne az?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 09:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az,hogy miért nem segít/segített nekem,amikor szükségem van/volt rá?Utál engem?Azt akarja,hogy szenvedjek?
2018. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi célból születtem meg?
2018. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

red vixen miért nem kapnál választ rá nyilván a kérdező úgy gondolja hogy igenis kapsz rá kielégítő választ talán neked is jézusrol kellene kérdezned! lehet hogy csak a kór albert einstein-je vagy Stephen Hawking-ja volt de lehet hogy tényleg félig isteni lény volt nem lehet ki jelenteni hogy igazad van néhány évnyi ezós könyv böngészése után

de ha én állnék istennel egy szembe két dolog közt (vacilálnék) 1 miért teremtette meg az embert/mi a célja az embereknek 2 nekem mi célom/hogyan érhetném el!

2018. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#1 Itt a többiek nem is tudják, hogy milyen komoly tudományos kérdés is ez. Még mindig nem bizonyított.
2018. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
eloszor is megkerdeznem, hogy ert e magyarul.
2018. okt. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!