Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a bibliában a leszbik és...

Ha a bibliában a leszbik és homokosok elvannak ítélve akkor miért nem csukják őket börtönbe?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 17:13
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
77%

Mert a biblia egy nagy faszsag (ezen a teren hogy elitelik a melegeket)

Undoritonak tartom ezt a dolgot es lehet ettol indult el a homofobia..

2018. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Alex Fly ***** válasza:
39%
@20: egyáltalán nem. A kereszténység önkéntes. A szabályok csak akkor érvényesek rád, ha szabad akaratodból döntöttél Jézus mellett.
2018. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, tudom... kaptam én már meg hogy a pokolban fogok megrohadni, mert nem megyek a Jézuska után. És nem, a kereszténység nem szabadon választott, a többségbe belenevelik még gyerekfejjel... lásd hittanóra, meg hasonló gyerekhülyítők. Ez nem hit, hanem valami amit a fejükbe vertek.
2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Na, utolsó, akkor már ketten leszünk!😊
2018. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
81%

Időpont ma 19:52

Ott tali, srákok!

2018. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem börtön kell azoknak csak mondani kell nekik hogy ne forduljanak hátra és kővé merednek mint a hülye mesétekben valamelyik pondró. Amúgy is kezd el építeni a következő bárkát vagy te nem kaptál jelet? Tényleg a Noé halkat vitt a hajóra? Mi mind Noé leszármazottai vagyunk, hisz meghaltak az emberek az özönvízben nem? Ha egy ici-picit normálisan gondolkoznál, az első 10oldalig nem jutnál a bibliában. Olvastam. Ott tettem le mikor a varázsló tapsolt és világos lett.
2018. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

Nagy kár, Kalap úr, hogy ott letetted!

Mert a java csak ezután jön.

Olyan meséket, amik abban vannak, sem Andersen, sem a Grimm testvérek nem tudtak összeszedni!

2018. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Alex Fly ***** válasza:
31%

@KALAP ÚR: és tessék mondani, milyen könyvet olvasott? Mert hogy nem a Biblia volt, az héccencség.

Amúgyis az a kedvencem, amikor valaki nekiáll bizonygatni, hogy mekkora hülyeség és mesekönyv az, amit maximum a könyvesbolt kirakatán keresztül látott. És persze az egész egyértelmetlen zagyvaság -de azért ha az olvasható benne, hogy bűnös, akkor persze mentegeti magát. Ha tényleg úgy tekintene rá, ahogy írja, akkor erre nem lenne szükség -de ezek szerint magának is hazudik...

2018. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha engem börtönbe akarnal vinni felrobbantanàlak.
2020. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!