Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Első sorban Jehova tanúi...

Első sorban Jehova tanúi véleménye érdekel. Beleszerettem Tanúként egy ateista férfiba, szabadna-e közelednem hozzá?

Figyelt kérdés

Hónapok óta mélységes szerelmet érzek Iránta. Ő ateista, amit sajnos büszkén vállal előttem is. Tanácsokat szeretnék kérni, közeledhetek-e hozzá és hogy tegyem ezt?


25/N


2018. okt. 7. 19:47
1 2
 11/14 Rachel Warner ***** válasza:
Oh igen,csak a tanúk tudnak mindent...tényleg szánalmas vagy,ahogy itt próbálod beadni,hogy én azért nem tudok sokat az életről,mert nem bíztattam senkit,hogy koncentráljon a szerelme rossz tulajdonságaira. De mondom,te biztos jobban tudod azt is,hogy a kérdező csak rajong,holott semmi fennkölt dolgot nem írt,ami erre utalna,csak egy pár sort arról,hogy szerelmes valakibe,meg azt is tudod,hogy én mit tudok az életről házasként gyerekkel. Hidd el van némi fogalmam a szerelemről nekem is és csak azért,mert nem a férjem hülyeségein agyalok éjt nap alá téve,még nem rajongok érte. Tudod,ezt hívják szeretetnek. Kipróbálhatnátok.
2018. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Ne adj a számba olyat, amit nem mondtam. Elnézést, ha belegázoltam az önérzetedbe. Én is férjnél vagyok, és vannak a férjemnek is rossz tulajdonságai, mint mindenkinek. És az, ha tisztában van vele az ember, nem jelenti, hogy azon agyalna. Amúgy sokkal több van, amit értékelek és szeretek benne.
2018. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 Amúgy soha nem mondtam neki olyat, hogy koncentráljon a szerelme rossz tulajdonságaira. Azt mondtam, próbáljon objektív lenni. Ha neked ez jött le ebből, akkor sajnálom.
2018. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett
2022. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!