Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyen esetben mit kell tenni...

Ilyen esetben mit kell tenni vallások szerint felosztva?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az életemből.

Semmi nem úgy megy nekem, mint egy átlagos embernek.

Itt most nem arról van szó, nem találok barátnőt vagy nincs munkahelyem, mert van.

Itt arról van szó, hogy pokoli gyermekkorom volt, apám agyonvert, szexuálisan molesztált, megrontott.

A hátam úgy néz ki, mint valami kötözött sonka.

Ezek miatt egy autoimmun betegségem is kialakult, ami máig megvan.

Aztán ezzel nincs vége.

Nyilván osztálytársaim folyton megaláztak ezek miatt.

Aztán mióta kicsit magam ura lettem, jobban tudtam alakítani a dolgokat, de egyszerűen nem megy.

Én vágyom az, aki vesz egy autót és másnap összetörik.

Akinek a pályázatát elhagyják.

Aki mindig belefut valakibe.

Egyszerűen már egy boltba nem merek bemenni, mert ott is rendszeresen előfordul, hogy nálam fogy ki a papír, ömlik össze a rendszer stb.

Mindig és mindig.

Szoktam imádkozni, de már egyre jobban azt érzem, hogy semmi értelme az egésznek és full hülyének vagyok nézve.

Ez nem élet, ez egy rakás szar.

Sokszor gondolok arra, hogy öngyilkos leszek, de nem teszem meg, mert tudom, hogy semmi értelme, plusz nem akarok kiszabni a családommal.

A diplomám is azért buktam el, mert 26 évesen epilepsziás rohamok jöttek rám és pont a munkahelyemen.

Vége lesz egyszer ennek?

Lesz normális életem, ahol nem csak a szart kapom?


2018. okt. 16. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom ismered-e Jób történetét?
2018. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, de majd elolvasom.
2018. okt. 16. 18:22
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Bizonyára sok szenvedésed volt az életben, de gondolj arra, hogy Krisztusnak is. Az ember két dolgot tehet szenvedések közepette. Vagy lázong, de jobb akkor sem lesz, vagy szenvedéseit alázatosan igyekszik tűrni, és arra gondolni, hogy szenvedéseiben Krisztussal válik eggyé.


Egyébként próbálj picit optimistábban hozzáállni a dolgokhoz, még mindezek ellenére is. Hidd el, hogy sokat segít. Mert ha mélyebb depresszióba zuhansz, akkor még rosszabb is lehet.

2018. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de pont ez az, hogy már kezd rámenni sok emberi kapcsolatom is.

Ennek nem lesz jó vége.

Már el se tudom hinni, hogy bármi összejön.

2018. okt. 16. 18:30
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Javaslom próbálj meg beszélni egy pszichológussal vagy pappal, esetleg lelkésszel. Nekik nagyobb tapasztalatuk és szaktudásuk van, mint bármelyik ide író fórumozónak.
2018. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte privátban.

Nem csak a keresztény vallás.

Érdekel más vallások megoldása is.

2018. okt. 16. 18:58
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

*Vége lesz egyszer ennek?Lesz normális életem, ahol nem csak a szart kapom?


Lesz, ha nem hagyod, hogy sátán tovább romboljon az életedben, és öngyilkosságig hajszoljon, vagy más tragédiába.

De ehhez kell Isten, szövetségbe kell vele kerülnöd.

2018. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2018. okt. 16. 19:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyerekkor után egyetemre jártál, dolgozol, autót veszel? Ahelyett hogy mondjuk alkoholista vagy bűnöző lennél, esetleg depressziósan sírnál a sarokban.

Hát, tényleg nem vagy átlagos ember, de nem abban az értelemben, ahogy te gondolod.


Szerintem ezek ilyen múlttal rohadt nagy dolgok, és sokkal erősebb és jobb fej vagy, mint amilyennek hiszed magad.

Tanácsot nem tudok adni, de ezt el akartam mondani.

2018. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2018. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!