Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Római katolikus vagyok és a...

Római katolikus vagyok és a fiamat is úgy neveltem mindig, a vallást beleplántálva. De úgy 15 éves kora óta nem jár velem misékre, helyette valami ezoterikus könyveket bújik. Eltiltani nem akarom tőle, mert nem megoldás, de mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyszer már elvettem tőle ezeket a könyveket de arra csak legyintett, hogy majd letölti a netről.

Kicsit a saját hibámnak is érzem, mert azután kezdődött ez egy évvel, hogy az apja, a férjem itthagyott minket.

Azóta már szellekeket lát, meg valami harmadik szeme is kinyílt.Ezt is csak onnan tudtam meg hogy belenéztem a laptopján a beszélgetéseibe.

Pszichológus tud ezen segíteni?

Az a baj, oda se menne el.

Mindig ellentmond nekem.17 éves lesz tavasszal.

Tehetetlen vagyok.


2018. okt. 27. 00:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Ajánld neki az alábbiak elolvasását, és kérd, hogy beszéljétek át:


Két ajtó a természetfeletti világra

[link]


Erdélyi Judit: lelki immunológia

[link]


Keresztény hit és New Age szellemiség szentírási szövegek alapján

[link]


Ha tud angolul középfok közeli szinten nagyon ajánlom alábbi videót (nem nehéz megérteni a szöveget):


Part 1 The Transformation of a New Age Medium

https://www.youtube.com/watch?v=dlqZBkY9Pk8

2018. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. okt. 29. 14:53
 23/24 anonim ***** válasza:

Én a helyedben itt kérnék tanácsot:

[link]

2018. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem anya régebben erőltette a misézést, pedig abszolút nem érdekeltek a vallások ilyen szinten, max mint lényeges kultúrtörténeti pontok. Sok konfliktusunk is volt belőle. A hit szerintem olyan, amit nem szabadna ráerőszakolni semmit.De megértem azt hogy neked ez nem tetszik.
2021. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!